Example 1. vyrovnali zápas zaslouženě z 2:0 na 2:2 2. množství skotu se opět v.
Aspectimpf
Gloss
Example

Occurrences (29)

context Fotbalisté T. I. C. Uherské Hradiště sice v Teplicích poprvé během letošního ročníku prohrávali, do poločasu však Soldán stačil vyrovnat a hned v první minutě druhé půle Podaný rozhodl o tom, že Uh. Hradiště vede tabulku stále bez ztráty jediného bodu.
context Okolo 10. minuty hosté hru vyrovnali a několikrát vystrašili Chlada.
context O pět minut později ale při střele Bruka nestačil dát k sobě betony Čechmánek a Sparta vyrovnala.
context Hosté vyrovnali na začátku druhé třetiny brankou Huby a za pouhých 49 sekund se dostal puk podruhé za Tóthova záda.
context Než se množství skotu opět vyrovná, uplyne podle předsedy LSU Františka Trnky šest osm let.
context Za chvíli bylo vyrovnáno: Z pravé strany najíždějící Svensson našel volné místo u Břízovi levé tyčky.
context Stříbrný dálkař srpnového ME v Helsinkách Gombala posledním pokusem při třetím kole atletické ligy v pražském Edenu skokem dlouhým 778 cm vyrovnal dosud vedoucího Mikuláše, a protože měl lepší druhý výkon, stal se vítězem soutěže.
context Baník vyrovnal chvilku nato - po centru Veselého hlavičkoval ve vápně neobsazený Tůma.
context Bukač poslal na led šest útočníků a tím, kdo v čase 59: 33 vyrovnal, nebyl nikdo jiný než Jelínek.
context Alberto Alves, mexický fotbalový útočník vyrovnal světový rekord v počtu nastřílených gólů v oficiálním mezistátním utkání.
context Ve 40. minutě chytře prodloužil Červenkův střílený centr a vyrovnal, těsně před odchodem do kabin si zpracoval další dlouhý centr a přízemní bombou překonal Čalouna.
context Ve 22. minutě po průniku Sedláčka zahrál Hollý rukou a z nařízené penalty Sokol vyrovnal.
context Borovec obešel tři zadáky domácích a zaslouženě vyrovnal.
context Hradečtí přesto vyrovnali hru a Jukl je po centru Kincla poslal v 58. minutě do vedení.
context Viktoria riskantně vrhla všechny síly do útoku, Poborský vyrovnal a několikrát pak stálo při domácích štěstí.
context Hosté vedli od 66. minuty 2:1, o jedenáct minut později Batistuta svou osmnáctou brankou v letošní sezóně vyrovnal.
context Vše nasvědčovalo tomu, že se bude opakovat krutá porážka Bayernu 1:5 z podzimního střetnutí na hřišti Freiburgu, domácí však nakonec brankami Scholla a nového kapitána Helmera vyrovnali na konečných 2:2.
context Česká tenistka vedla ve druhé a třetí sadě vždy 3:0, poprvé měla Němka dvakrát příležitost vyrovnat, ale nevyužila ji, ve druhém případě tak učinila.
context Vzápětí fauloval i brankář Viktorie a Švédové vyrovnali.
context Postupem času pak narůstal tlak nově se tvořícího českého týmu a po plejádě vyložených šancí se minutu před koncem druhé třetiny podařilo po ideální Smetákově přihrávce vyrovnat Martinu Procházkovi.
context Němcům se podařilo vyrovnat těsně před koncem první třetiny, ale když Stavjaňa v 54. minutě znovu strhl vedení na naši stranu, zdálo se, že se Bukač dočká i druhého triumfu.
context Předpokládané hospodářské oživení vyrovná nabídku a poptávku, takže letos by měl být růst cen mírný, příští rok však již výraznější.
context Zákonitě přišel trest, když třetí vážný střelecký pokus kanonýra Marošiho nadzvedl Ondráček a bylo vyrovnáno.
context Jenže - vedení Kitzbühelu 5:0 se otočilo na 5:6, Rakušané ještě vyrovnali, ale nervy nevydržely.
context Rickey Henderson, všestranný hráč zahajující útok, měl devět úspěšných odpalů, a překonal, respektive vyrovnal, hodnocení v Sérii o čtyřech utkáních za trojmetové odpaly (2) a krádeže mety (3).
context Ale bude to trvat celé roky, než bude zřejmé, zda vyšší sazby vyrovnají platby za podobné katastrofy.
context Kdyby společnost Dow výkon za loňské čtvrté čtvrtletí vyrovnala, získala by tento rok 14,85 dolaru na akcii.
context Pokles výroby nákladních automobilů více než vyrovná silné zvýšení automontáží, poznamenala Rada Federálního rezervního systému.
context Index se dopoledne posunul nad 35 670 a téměř vyrovnal rekord 35 689,98 z 28. září.