Corpus Search

CQL Query: query builder | visualize | options

29 results • ipm: 7.50

Tags:

context prohrávali, do poločasu však Soldán stačil vyrovnat a hned v první minutě druhé
context . Okolo 10. minuty hosté hru vyrovnali a několikrát vystrašili Chlada. Branky
context dát k sobě betony Čechmánek a Sparta vyrovnala. Ve 28. minutě Tomek
context domácím v aktivitě příliš nepřekážel. Hosté vyrovnali na začátku druhé třetiny brankou Huby a
context stád. Než se množství skotu opět vyrovná, uplyne podle předsedy LSU Františka Trnky
context však mířila mimo. Za chvíli bylo vyrovnáno: Z pravé strany najíždějící Svensson
context v pražském Edenu skokem dlouhým 778 cm vyrovnal dosud vedoucího Mikuláše, a protože
context do růžku branky gólmana Bernadyho. Baník vyrovnal chvilku nato - po centru Veselého
context , kdo v čase 59: 33 vyrovnal, nebyl nikdo jiný než Jelínek.
context - Alberto Alves, mexický fotbalový útočník vyrovnal světový rekord v počtu nastřílených gólů v
context minutě chytře prodloužil Červenkův střílený centr a vyrovnal, těsně před odchodem do kabin
context Hollý rukou a z nařízené penalty Sokol vyrovnal. | O převaze domácích v první
context Borovec obešel tři zadáky domácích a zaslouženě vyrovnal. Po přestávce si domácí vytvořili
context mířil dvakrát těsně vedle. Hradečtí přesto vyrovnali hru a Jukl je po centru Kincla
context vrhla všechny síly do útoku, Poborský vyrovnal a několikrát pak stálo při domácích
context Batistuta svou osmnáctou brankou v letošní sezóně vyrovnal. AC Milán přehrál hladce 3:
context nakonec brankami Scholla a nového kapitána Helmera vyrovnali na konečných 2:2. Ani
context 0, poprvé měla Němka dvakrát příležitost vyrovnat, ale nevyužila ji, ve
context Vzápětí fauloval i brankář Viktorie a Švédové vyrovnali. | Branka: 42., 71
context druhé třetiny podařilo po ideální Smetákově přihrávce vyrovnat Martinu Procházkovi. Na tiskové konferenci po
context nad hokejovou krásou. Němcům se podařilo vyrovnat těsně před koncem první třetiny, ale
context velké brazilské zásoby. Předpokládané hospodářské oživení vyrovná nabídku a poptávku, takže letos
context pokus kanonýra Marošiho nadzvedl Ondráček a bylo vyrovnáno. | V této době hráli
context na 5:6, Rakušané ještě vyrovnali, ale nervy nevydržely.
context úspěšných odpalů, a překonal, respektive vyrovnal, hodnocení v Sérii o čtyřech
context než bude zřejmé, zda vyšší sazby vyrovnají platby za podobné katastrofy. Závažnost
context společnost Dow výkon za loňské čtvrté čtvrtletí vyrovnala, získala by tento rok 14,85 dolaru
context " Pokles výroby nákladních automobilů více než vyrovná silné zvýšení automontáží, poznamenala Rada
context se dopoledne posunul nad 35 670 a téměř vyrovnal rekord 35 689,98 z 28. září.