ProjectPDT
Genresport

Javascript seems to be turned off, or there was a communication error. Turn on Javascript for more display options.

Vítězná série fotbalistů T. I. C. Uherské Hradiště pokračuje

Praha/ Ostrava (lt, sn)- Druhá fotbalová liga o víkendu pokračovala zápasy 5. kola. Fotbalisté T. I. C. Uherské Hradiště sice v Teplicích poprvé během letošního ročníku prohrávali, do poločasu však Soldán stačil vyrovnat a hned v první minutě druhé půle Podaný rozhodl o tom, že Uh. Hradiště vede tabulku stále bez ztráty jediného bodu. V moravském derby se favorizovaná Opava dlouho trápila v Bohumíně. Ještě pět minut před koncem to vypadalo, že domácí získají letošní první bod, radost jim však zkazil dvěma slepenými góly opavský Grussman. Blšany hrály potřetí za sebou na domácím hřišti a potřetí pouze remizovaly- tentokrát s nováčkem z Ústí nad Labem. Vítkovice dokázaly vyhrát v Třinci i přesto, že hrály od 63. minuty bez vyloučeného Plachty. V Turnově dokázali domácí hráči, zřejmě ještě povzbuzení překvapivou výhrou v minulém kole v Karviné, porazit v dramatickém střetnutí Frýdek- Místek Teplice- Uherské Hradiště 1: 2 (1: 1), branky: 10.