Example 1. vyhrál na něm pět korun 2. v kartáchREG

contextAni ne , tuhle jsem cestu vyhrál v nějaké fotografické soutěži .
contextMěli jsme hodně kšeftů a hodně peněz jsme si vyhráli .
contextJindra hrál v mužstvu , které vyhrálo titul mistra Československa .
contextVyhrál jsem desátou cenu .
contextChtěli bychom na Nový Zéland , ale tam se asi nedostaneme , to bychom snad museli vyhrát ve Sportce .
contextMěli jsme ale štěstí , že zrovna když jsem to vyhrál a jel na ten zájezd , tak se teploty pohybovaly kolem 29 , třiceti stupňů .
contextVyhrál jsem to tehdy ve Stadionu .
contextVyhrál jste nějakou medaili ?
context Žaloba jej viní, že 6. února nabídl Fergusonovi 100 000 dolarů, jestliže jej nechá vyhrát.
context Zápas nakonec vyhrál Ferguson jasně na body.
context V letošním mistrovství Evropy jen tři závody nevyhrálo porsche.
context Ten, pokud splní pravidla soutěže, může vyhrát milión korun.
context Kolik jste vyhráli?
context O moc stejně nepřijdeme, protože volby vyhrajeme."
context " to nevyhrál za svých šestnáct let závodění, totiž žádné peníze nikdy nedostával.
context Také nějaké ty tepláky jsem vyhrál," vzpomněl Veselý.
context Mimo účast na dvou halových turnajích sehrála Sigma patnáct přípravných zápasů, sedm vyhrála, šestkrát remizovala a dvakrát prohrála při skóre 31:25.
context Francouz Alain Prost sice v neděli vyhrál svůj padesátý závod formule 1, Velkou cenu Anglie, ale přes úsměv na stupních vítězů jinak příliš spokojen nebyl.
context Damonův otec Graham se sice dvakrát stal mistrem světa, ale Velkou cenu Anglie nikdy nevyhrál.
context Ze šesti uchazečů ho vyhrála obec Pasohlávky, která jako jediná byla schopna do deseti dnů zaplatit nájemné ve výši 1,2 milionu korun.
context Vysvětlení vlády je jednoduché: Turci vyhráli konkurz, kterého se účastnily i ruské firmy, jenže...
context Nakonec se na start závodu mílařů postavil a vyhrál.
context /home/janssen/Git/PDT-C/publication/PDT-C-1.0/data/PDT/pml/tamw/train-2/ln94208_95.w.gz 19sport | Z postele pro cenu
context Škoda, že Slavia vyhrála v Brně, remíza by byla spravedlivější a nám by pomohla.
context Jiří Kotrba,trenér Viktorie: "Hradec si za nadšení a bojovnost, což právě chybělo nám, zasloužil vyhrát."
context Bez odebrání těchto dvou výrobků ztrácí nárok na cenu z prvního kola, kterou již vyhrál, tak i možnost vyhrát další cenu.
context Devátým dějstvím Tour byla časovka na 59 km a obhájce loňského celkového prvenství Indurain ji vyhrál s náskokem 2:11 min. před jedním ze svých největších konkurentů Bugnem z Itálie.
context Cítili jsme, že máme šanci, když jsme vyhráli první poločas, ale vyrovnávací gól přišel příliš rychle.
context Muži Dukly Liberec a ženy UP Olomouc vyhráli český pohár ve volejbalu.
context První cenu soutěže LN Zápisník akcionáře, luxusní domek v hodnotě 3 000 000 korun, vyhrál invalidní důchodce ing. Vladimír Duda z Liberce.
context Když jsme mu přijeli oznámit, že vyhrál, myslel si, že jde o žert.
context V životě jsem vyhrál 85 korun na vkladní knížce.
context Vždycky jsem si myslel, že velké ceny obyčejný člověk vyhrát nemůže, řekl výherce domku za tři miliony ing. Vladimír Duda.
context Paradoxně to byli Clintonovi demokraté, kteří vyhráli volby slibem vyrovnat rozpočet, který v posledním roce Bushovy administrativy dosáhl výše 6% HDP Spojených států.
context /home/janssen/Git/PDT-C/publication/PDT-C-1.0/data/PDT/pml/tamw/train-6/ln95049_112.w.gz 19review | Žena se prosadila mezi muži v mariáši
context a vyhraje.
context Na mistrovství Německa, které probíhalo o tomto víkendu v Duisburgu, zase vyhrála Mathesová hod kladivem výkonem 53,36 m.
context Dosavadní trofeje: 1krát mistr, jednou vyhrála Anglický pohár, Pohár ligy i PVP.
context vyhrajte opravy a údržbu strojů a techniky
context "Dejte mi ještě čtyři pět Sérií s těmihle kluky a bude mi úplně jedno, jestli někdy vyhraju cenu Cy Younga," řekl s odkazem na ocenění pro nejlepšího baseballového nadhazovače.
context Vláda je obvinila z toho, že uplatili jamajské úředníky, aby vyhráli cenu pro nejlepšího obchodního partnera v oblasti reklamy, kterou udělila Jamajská rada pro turismus v roce 1981.
context Katherine Vossová, zkušená trenérka na závodišti ve městě Laurel v Marylandu, nabízí nováčkům, aby vystřízlivěli, prohlídku koňské stáje a poznamenává, že asi jen tři z téměř tuctu koní vyhráli slušné peníze.
context Společnost Young & Rubicam, která se brání proti obvinění, že v roce 1981 podplatila jamajské úředníky, aby vyhrála právo k disponování reklamním kontem Jamajského turistického úřadu, uvedla, že nebude vytvářet další reklamy pro turistický úřad.
context Nedávno pomohla společnost Litigation Sciences společnosti Penzoil Co. vyhrát výrok poroty v hodnotě 10,5 miliardy dolarů proti společnosti Texaco Inc.
context 75,1 milionu dolarů v nabídce obligací v nabídce rozdělené na dvě části jasně vyhrála skupina Merrill Lynch Capital Markets.
context Kampaň vyhrála cenu Cleo jako nejlepší letošní reklama od specializovaného prodejce.
context Podle žaloby illinoiského generálního prokurátora rozeslala společnost Watson & Hughey dopisy oznamující, že příjemci mají zaručenou hotovostní výhru, a pokud by přispěli pouhými 7 dolary, mohli by vyhrát dalších 1 000 dolarů.
context Společnost Martin Marietta Corp. uvedla, že vyhrála zakázku za 38,2 milionu dolarů od Poštovních služeb Spojených států na výrobu a instalaci strojů na automatické třídění pošty.