Corpus Search

CQL Query: query builder | visualize | options

52 results • ipm: 13.44

Tags:

context ? Ani ne , tuhle jsem cestu vyhrál v nějaké fotografické soutěži . Fotíte
context hodně kšeftů a hodně peněz jsme si vyhráli . Proč jste nezůstal jen v
context . Jindra hrál v mužstvu , které vyhrálo titul mistra Československa . To jsme
context přesně , jestli to říkám dobře . Vyhrál jsem desátou cenu . Byl to
context asi nedostaneme , to bychom snad museli vyhrát ve Sportce . Na Nový Zéland
context štěstí , že zrovna když jsem to vyhrál a jel na ten zájezd , tak
context dobře . Bylo to v NDR . Vyhrál jsem to tehdy ve Stadionu .
context jsme byli v celostátní první lize . Vyhrál jste nějakou medaili ? Asi ano ,
context Fergusonovi 100 000 dolarů, jestliže jej nechá vyhrát. Případné vítězství by Mercera opravňovalo k
context s mistrem světa Bowem. Zápas nakonec vyhrál Ferguson jasně na body. Hlavním
context V letošním mistrovství Evropy jen tři závody nevyhrálo porsche. Ovšem pořídit nový motor s
context , pokud splní pravidla soutěže, může vyhrát milión korun. Místo a čas
context tabulky. | Světový žebříček tenistek | Kolik jste vyhráli? | Ve 35.týdnu Sazky v
context Kolik jste vyhráli? V 18. týdnu Sazky
context O moc stejně nepřijdeme, protože volby vyhrajeme." Nebýt ruských tanků,
context celkem 120 000 Kčs. | " to nevyhrál za svých šestnáct let závodění,
context prodávat. Také nějaké ty tepláky jsem vyhrál," vzpomněl Veselý. "Na
context sehrála Sigma patnáct přípravných zápasů, sedm vyhrála, šestkrát remizovala a dvakrát prohrála
context - Francouz Alain Prost sice v neděli vyhrál svůj padesátý závod formule 1,
context světa, ale Velkou cenu Anglie nikdy nevyhrál. Hill junior byl v Silverstone na
context pronájem kempu. Ze šesti uchazečů ho vyhrála obec Pasohlávky, která jako jediná
context . Vysvětlení vlády je jednoduché: Turci vyhráli konkurz, kterého se účastnily i
context se na start závodu mílařů postavil a vyhrál. Své největší soupeře v celkové klasifikaci
context V nejlepším letošním čase na 400 m vyhrála Francouzka Perecová časem 49.77.
context musel střídat. Škoda, že Slavia vyhrála v Brně, remíza by byla
context , což právě chybělo nám, zasloužil vyhrát." (šv) Ve 27
context cenu z prvního kola, kterou již vyhrál, tak i možnost vyhrát další cenu
context kterou již vyhrál, tak i možnost vyhrát další cenu. Nás by ani nenapadlo
context a obhájce loňského celkového prvenství Indurain ji vyhrál s náskokem 2:11 min.
context , že máme šanci, když jsme vyhráli první poločas, ale vyrovnávací gól
context Výsledkový servis | Kolik jste vyhráli? | Skóre: V I. a
context Muži Dukly Liberec a ženy UP Olomouc vyhráli český pohár ve volejbalu. Rozhodl o
context luxusní domek v hodnotě 3 000 000 korun, vyhrál invalidní důchodce ing. Vladimír Duda z
context Když jsme mu přijeli oznámit, že vyhrál, myslel si, že jde o
context V životě jsem vyhrál 85 korun na vkladní knížce.
context myslel, že velké ceny obyčejný člověk vyhrát nemůže, řekl výherce domku za
context to byli Clintonovi demokraté, kteří vyhráli volby slibem vyrovnat rozpočet, který v
context Zvítězí ten, kdo v celkovém součtu vyhraje nejvíce.
context , 3. Luk. | Kolik jste vyhráli? | 35. týden - Super 49
context pro figury úspěšně: 1. a vyhraje. | Ve skutečných partiích se takové
context o tomto víkendu v Duisburgu, zase vyhrála Mathesová hod kladivem výkonem 53,36 m.
context trofeje: 1krát mistr, jednou vyhrála Anglický pohár, Pohár ligy i PVP
context . Líbí se vám moje nabídka ? vyhrajte opravy a údržbu strojů a techniky
context bude mi úplně jedno, jestli někdy vyhraju cenu Cy Younga," řekl s
context , že uplatili jamajské úředníky, aby vyhráli cenu pro nejlepšího obchodního partnera v oblasti
context asi jen tři z téměř tuctu koní vyhráli slušné peníze. Jedna hnědá dvouletá kobylka
context roce 1981 podplatila jamajské úředníky, aby vyhrála právo k disponování reklamním kontem Jamajského
context společnost Litigation Sciences společnosti Penzoil Co. vyhrát výrok poroty v hodnotě 10,5 miliardy
context v nabídce rozdělené na dvě části jasně vyhrála skupina Merrill Lynch Capital Markets.
context umožní lépe než barva." Kampaň vyhrála cenu Cleo jako nejlepší letošní reklama od
context přispěli pouhými 7 dolary, mohli by vyhrát dalších 1 000 dolarů. Celková hodnota cen
context Martin Marietta Corp. uvedla, že vyhrála zakázku za 38,2 milionu dolarů od