vedení

Lemmavedení (N)
Frame ACToblig2; u
Notevůdčí postavení
Example 1. vedení v tabulceLOC 2. vedení ZápadočechůACT v prvoligové tabulceLOC 3. dostat se do vedení

Occurrences (36)

context V cíli se zastavila Trkalovi časomíra na 53:06, což v době znamenalo vedení, ale všichni favorité byli ještě na trati či na startu.
context Slavia přišla v posledních dvou minutách normální hrací doby o dvoubrankové vedení nad Zlínem.
context Ve 22. minutě šli do vedení brankou Filipa Turka, o šest minut později zvýšil Rob.
context Ve 28. minutě Tomek nastřelil tyčku, Vlach byl u odraženého puku první a strhl vedení na stranu domácích.
context Sparta se mohla ujmout vedení o osm minut později, ale Geffert trefil jen tyčku Hudáčkovy branky.
context Hostující Martinec pak opět zvýšil vedení Olomouce na dvě branky, ale ještě do konce této části hry domácí díky Hálovi a Bělohlavovi vyrovnali.
context V průběhu posledního dějství hosté opět získali dvoubrankové vedení, domácí stačili jen snížit brankou Roba.
context Ve 22. minutě je znovu poslal do vedení při přesilové hře Zadina.
context Opět při přesilovce zvýšil vedení Pardubických Král.
context Již ve 2. minutě šli domácí Marhou do vedení.
context To jim však vydrželo jen dvě minuty, kdy po přihrávce Růžičky Svoboda a o minutu později Jelínek strhl vedení na stranu Slavie.
context Před koncem třetiny strhl vedení na stranu hostů Antoš.
context Západočeši těmito neúspěchy (vesměs na domácím trávníku) přišli o čtyři ligové body a zároveň o vedení v prvoligové tabulce.
context Psychicky je na tom mužstvo po sérii vítězství a postupu v PVP dobře, fyzická kondice bude záležitostí každého jednotlivce, uvedl před dnešním bojem o vedení v prvoligové tabulce žižkovský trenér Kotrba.
context /home/janssen/Git/PDT-C/publication/PDT-C-1.0/data/PDT/pml/tamw/train-6/lnd94103_122.w.gz 19sport | Ve čtvrtfinále s Kanadou Čeští hokejisté prohráli na MS se Švédskem 1:4
context Koloc chce potvrdit vedení
context Ujal se vedení ve 14. minutě, kdy Borovec zaskočil technickou střelou ze dvaceti metrů do růžku branky gólmana Bernadyho.
context Olomoučtí se dostali do vedení, zabrzdilo je však vyloučení Vaďury.
context Spekulací je pak tvrzení, že Senna, aby si udržel vedení, prostě přecenil své síly.
context Přesně po 60 sekundách hry byl vyloučen Bělohlav a soupeř šel do vedení, když Syrcovovu střelu od modré tečoval do vlastní sítě Kruliš.
context Spolupráce obou Procházků, kteří vypracovali ideální střeleckou příležitost pro Pateru, nám ve 45. minutě zajistila dvoubrankové vedení.
context Na konci první půle se domácí probrali, když Klejch je dostal dvěma góly v rozpětí pěti minut do vedení.
context Hradečtí přesto vyrovnali hru a Jukl je po centru Kincla poslal v 58. minutě do vedení.
context Novotná sice prolomila ve třetím gamu úvodní sady podání své soupeřky, ale ani vedení 5:3 nebylo platné.
context Železný se hned prvním pokusem (85.92 m) ujal vedení a tento výkon by znamenal za improvizovaného umělého osvětlení vítězství.
context Pardubice se totiž ujaly vedení Plockovou bombou ve 26. minutě, ale domácí otočili skóre třemi góly v rozpětí dvaceti minut na přelomu prvního a druhého poločasu.
context " Curt Lundmark, trenér Švédska: "Úvod zápasu nám nevyšel podle představ, když se soupeř dostal do vedení po chybě Nicklase Lindströma, který přijel chvíli před utkáním z Detroitu.
context Němcům se podařilo vyrovnat těsně před koncem první třetiny, ale když Stavjaňa v 54. minutě znovu strhl vedení na naši stranu, zdálo se, že se Bukač dočká i druhého triumfu.
context Dostatečně odpočatí hokejisté New York Rangers, kteří porazili v 1. kole play off zámořské NHL v derby Islanders 4:0 na zápasy, zvítězili v prvním semifinále Východní konference nad Washingtonem Capitals 6:3 a ujali se v sérii vzájemných střetnutí vedení 1:0.
context Jenže - vedení Kitzbühelu 5:0 se otočilo na 5:6, Rakušané ještě vyrovnali, ale nervy nevydržely.
context Zdá se, že se voliči přirozeně přiklánějí k Floriovu názoru na potraty v poměru 2:1 a průzkumy veřejného mínění ukazují, že když jsou kandidáti s touto otázkou zřetelně spojeni, jeho vedení se zvyšuje.
context Během čtyř her nebyli ve vedení při žádné ze směn a své fanoušky dokázali rozproudit pouze jedinkrát.
context Tím, že zabránili hlasování o obsahu, postavili v pátek ráno vedení Republikánské strany v Senátu před těžké dilema.
context Poté, co se výrobci aluminia dostali do vedení v recyklaci, založila skupina největších národních výrobců oceli institut pro recyklaci, aby u národa lpějícího na ochraně životního prostředí propagoval využití oceli.
context Poprvé po 15 letech průzkumu se tak stalo, že skupina nad 50 let získala vedení.
context Průzkumy veřejného mínění rovněž zaznamenaly pokles podpory Davida Dinkinse ze strany židovských voličů a celoměstské předpovědi nyní odhadují jeho vedení mezi 4 a 20 %.