CQL Query: query builder | visualize | options

36 results • ipm: 9.31

Tags:

context 06, což v době znamenalo vedení, ale všichni favorité byli ještě na
context dvou minutách normální hrací doby o dvoubrankové vedení nad Zlínem. Remíza, která
context . Ve 22. minutě šli do vedení brankou Filipa Turka, o šest minut
context byl u odraženého puku první a strhl vedení na stranu domácích. Pak faul Hlinky
context sólový nájezd. Sparta se mohla ujmout vedení o osm minut později, ale Geffert
context snížil. Hostující Martinec pak opět zvýšil vedení Olomouce na dvě branky, ale
context průběhu posledního dějství hosté opět získali dvoubrankové vedení, domácí stačili jen snížit brankou Roba
context 22. minutě je znovu poslal do vedení při přesilové hře Zadina. Opět
context hře Zadina. Opět při přesilovce zvýšil vedení Pardubických Král. Ve 30.
context 2. minutě šli domácí Marhou do vedení. To jim však vydrželo jen
context Svoboda a o minutu později Jelínek strhl vedení na stranu Slavie. Vstup do
context nájezdu Růžičky. Před koncem třetiny strhl vedení na stranu hostů Antoš. Snaha o
context o čtyři ligové body a zároveň o vedení v prvoligové tabulce. | Chtěl jsem penaltu
context jednotlivce, uvedl před dnešním bojem o vedení v prvoligové tabulce žižkovský trenér Kotrba.
context přesilovka při vyloučení Kennyho Jönssona. Švédské vedení naopak ještě před závěrečnou dvacetiminutovkou zvtrdil Sundin
context Koloc chce potvrdit vedení | Praha (nov) - Martin Koloc
context že se favoritů nebojí. Ujal se vedení ve 14. minutě, kdy Borovec
context po přestávce. | Olomoučtí se dostali do vedení, zabrzdilo je však vyloučení Vaďury.
context , že Senna, aby si udržel vedení, prostě přecenil své síly.
context byl vyloučen Bělohlav a soupeř šel do vedení, když Syrcovovu střelu od modré
context nám ve 45. minutě zajistila dvoubrankové vedení. To jsme mohli ještě pojistit
context dvěma góly v rozpětí pěti minut do vedení. Ve 40. minutě chytře
context Kincla poslal v 58. minutě do vedení. Vzápětí mohl tři body pojistit
context sady podání své soupeřky, ale ani vedení 5:3 nebylo platné.
context prvním pokusem (85.92 m) ujal vedení a tento výkon by znamenal za
context nezačal dobře. Pardubice se totiž ujaly vedení Plockovou bombou ve 26. minutě,
context představ, když se soupeř dostal do vedení po chybě Nicklase Lindströma, který
context Stavjaňa v 54. minutě znovu strhl vedení na naši stranu, zdálo se,
context a ujali se v sérii vzájemných střetnutí vedení 1:0. V hostujícím
context přátelský zápas... Jenže - vedení Kitzbühelu 5:0 se otočilo na
context s touto otázkou zřetelně spojeni, jeho vedení se zvyšuje. "Současnost je
context prosadit. Během čtyř her nebyli ve vedení při žádné ze směn a své
context o obsahu, postavili v pátek ráno vedení Republikánské strany v Senátu před těžké dilema
context , co se výrobci aluminia dostali do vedení v recyklaci, založila skupina největších
context , že skupina nad 50 let získala vedení. STRACH Z AIDS komplikuje nábor v
context voličů a celoměstské předpovědi nyní odhadují jeho vedení mezi 4 a 20 %. Pokud