Occurrences (15)

contextJednou řezníkovi selhala flintička a trefil prase bokem .
contextTou jsme procházeli a pak to trefilo ve Štrbě .
contextŘekly jsme si : " Naházíme to tam všechno , něco určitě trefíme . "
context Ten nakonec inkasoval v 16. minutě, kdy ztratil hokejku a plzeňský obránce Ruprecht v pohodě trefil odkrytou branku.
context Sparta se mohla ujmout vedení o osm minut později, ale Geffert trefil jen tyčku Hudáčkovy branky.
context Přestože prý nebyl tělocvik jeho silná stránka, trefil ve školní tělocvičně míčem basketbalový koš napoprvé.
context I za nepříznivého stavu domácí útočili, ale smolař Studeník netrefil ani odkrytou branku.
context Po přestávce Sparta kontrolovala vývoj utkání a Kožlej měl ideální možnost na zvýšení náskoku, ale netrefil opuštěnou bránu.
context Trefil jeho rukavice.
context V 57. minutě trefil Jihočech Jindráček břevno.
context Trefili jsme dvakrát břevno, jsme další utkání bez vítězů.
context Výbornou domácí čtvrthodinku kuriozně zakončili hosté - střílený centr trefil hlavu Vaďury - 0:1.
context Po přesném Jarolímově centru netrefil odkrytou branku hlavou Tymich.
context Nejblíže k úspěchu měl ve 20. minutě Sedláček, který si narazil s Hromádkem a z patnácti metrů trefil dobře postaveného Šimůrku.
context "Thomson netrefil," vypráví pan Engelken.