Frame ACToblig1 PAToblig4 ORIGnon-obligz+2 EFFnon-obligna+4
Notevyrovnat
Example 1. srovnat skóre z 0:1 na 1:1

Occurrences (9)

context Remíza, která je však pro Slavii spíše ztrátou, nakonec stačila k tomu, aby v tabulce srovnala krok se Spartou a Vítkovicemi.
context Naštěstí jsem se včas zkoncentroval a obrovskou bojovností skóre srovnal, pokračoval Nováček, který po 3 hodinách a 24 minutách proměnil hned svůj první mečbol v tie breaku.
context Škoda šance na konci druhého setu, kdy jsem vedl 40: 15 při Samprasově servisu a mohl jsem srovnat na 5: 5.
context Závěrečná třetina byla nesmírně dramatická, padlo v šest branek, přičemž poslední slovo měl právě Jágr, který rozhodl zápas pouhých 22 sekund poté, co Nolan z Quebeku srovnal skóre na 4:4.
context /home/janssen/Git/PDT-C/publication/PDT-C-1.0/data/PDT/pml/tamw/dtest/ln94208_136.w.gz 19news | Rozepře prý zinscenoval tisk
context Po přestávce nejprve Samec srovnal na 1:1, v 54. minutě domácí Švach zvýšil na 2:1, ale po biliárové akci tří hráčů a gólu Šebesty se začínalo od nuly.
context /home/janssen/Git/PDT-C/publication/PDT-C-1.0/data/PDT/pml/tamw/train-8/ln95049_054.w.gz 19sport | Tenistka Novotná potvrdila roli
context Ta údajně činit 19 procent a slovenští pivovarníci chtějí po jejím zavedení okamžitě zvýšit cenu svých piv o 25 procent, což by srovnalo podmínky.
context Příště, mezi starými známými přijdou na přetřes plány na expanzi a někdo řekne: "K čertu, chlapi, nikdo to neumí tak jako Japonsko nebo Jižní Korea," chtěl bych, abyste jej přerušili a řekli: "Počkejte, chlapi, proč nesrovnat ceny a nepoužít vlastní zemičku třetího světa.