PDT-Vallexv-w4375f1
Lemmaprohrávat (V)
Frame ACToblig1 PAToblig4; v+6 ADDRnon-obligs+7; proti+3
Noteprohrát, vyhrát
Example 1. prohrávali s nimi i v tomto utkání 2. p. se Slavií 0:2EXT 3. vůdce nerad p.

Occurrences (21)

contextManžel se zlobil , když prohrával .
contextKdyž prohrával , tak nebyl spokojený .
contextKdyž prohrával častěji , tak ty karty vzal a praštil s nimi o zem .
contextTo jsem mu ale odpustila , protože vím , že to je k vzteku , když se prohrává .
context Fotbalisté T. I. C. Uherské Hradiště sice v Teplicích poprvé během letošního ročníku prohrávali, do poločasu však Soldán stačil vyrovnat a hned v první minutě druhé půle Podaný rozhodl o tom, že Uh. Hradiště vede tabulku stále bez ztráty jediného bodu.
context Uherské Hradiště hostovalo v Teplicích, a přestože v úvodu utkání prohrávalo (poprvé v letošním ročníku), brankami hráčů z prvoligovými zkušenostmi Soldána a Podaného prodloužilo svou vítěznou sérii.
context Nikdy jsem však nesklouzl do letargie, aby mu to dal zadarmo, řekl po utkání Nováček, který začal tie break třetího setu dvojchybou a postupně prohrával 0: 3 a 4: 6.
context Dařilo se i pohárovému soupeři Viktorie Žižkov - londýnské Chelsea, která vyhrála na půdě Leedsu 3:2, ačkoliv po 19 minutách prohrávala 0:2.
context Dvanáctá nasazená dvojice porazila pár Bale, Steven 6: 2, 0: 6, 7: 6 (4), v závěrečném tie breaku prohrávala 0: 3.
context Jsem člověk, který - když se do něčeho - nerad prohrává.
context Zlín sice prohrával s Plzní 0:1, ale dvěma góly v rozpětí pěti minut otočil skóre ještě do přestávky Klejch.
context 0:2 prohrával třináctinásobný německý mistr Bayern Mnichov v utkání 19. kola bundesligy s Freiburgem.
context /home/janssen/Git/PDT-C/publication/PDT-C-1.0/data/PDT/pml/tamw/etest/lnd94103_004.w.gz 19caption |
context Američan Martin (9) prohrával ve čtvrtém setu s Raouxem z Francie 4:5 a za tohoto stavu odvrátil tři mečboly: Po dvou ztracených setech jsem se cítil hrozně, ale v rozhodujícch chvílích mi hodně pomohli diváci.
context /home/janssen/Git/PDT-C/publication/PDT-C-1.0/data/PDT/pml/tamw/dtest/ln94205_120.w.gz 19sport | Trio českých tenistů postupuje
context V přípravných zápasech jsme se naštěstí naučili také prohrávat, takže snad nebudeme překvapeni.
context Bitva o programové obchodování je prakticky jako všechno na Wall Street kvůli penězům, přičemž zastánci klasického přístupu v posledních letech s Novou gardou výrazně prohrávají.
context "Ve druhé hře se tým Giants dostal do problémů, 100, a když si v deváté směně třetí a rozhodující hry sáhl na dno, prohrával 4:1.
context Dav zaúpí, Jerral Jones zavrtí hlavou, Cowboyové prohrávají.
context Cowboyové, kdysi zazobaní a šťastní, nyní prohrávají zápasy, přicházejí o fanoušky a peníze.
context Kromě toho Jerral Jones možná teď ve velké míře dostává to, co od týmu chce, i když stále prohrává.