CQL Query: query builder | visualize | options

21 results • ipm: 5.43

Tags:

context žolíky . Manžel se zlobil , když prohrával . Když prohrával , tak nebyl
context se zlobil , když prohrával . Když prohrával , tak nebyl spokojený . To
context Dovedl se ale taky rozzlobit . Když prohrával častěji , tak ty karty vzal a
context to je k vzteku , když se prohrává . Nebyl ale takový , aby
context sice v Teplicích poprvé během letošního ročníku prohrávali, do poločasu však Soldán stačil vyrovnat
context Teplicích, a přestože v úvodu utkání prohrávalo (poprvé v letošním ročníku),
context tie break třetího setu dvojchybou a postupně prohrával 0: 3 a 4: 6
context 2, ačkoliv po 19 minutách prohrávala 0:2. Chelsea hrála v
context ), v závěrečném tie breaku prohrávala 0: 3. Ve smíšené
context se do něčeho - nerad prohrává. Třeba si nesáhnu na slunce.
context body získal Hradec Králové. Zlín sice prohrával s Plzní 0:1, ale
context . | Berlín - 0:2 prohrával třináctinásobný německý mistr Bayern Mnichov v
context Dnes v listě Vůdce smečky nerad prohrává Společnost strana 11
context hráči. Američan Martin (9) prohrával ve čtvrtém setu s Raouxem z Francie
context diváci. Švýcar Rosset (15) prohrával v pátém setu utkání s Australanem Woodfordem
context zápasech jsme se naštěstí naučili také prohrávat, takže snad nebudeme překvapeni.
context v posledních letech s Novou gardou výrazně prohrávají. Vezměte si tradiční finanční poradce
context rozhodující hry sáhl na dno, prohrával 4:1. Tým Giants
context , Jerral Jones zavrtí hlavou, Cowboyové prohrávají. Několik dní po této hře ze
context , kdysi zazobaní a šťastní, nyní prohrávají zápasy, přicházejí o fanoušky a
context od týmu chce, i když stále prohrává. Koupě Cowboyů mu zajistila vstup do