PDT-Vallexv-w9295f1
Lemmazávodit (V)
Frame ACToblig1 PATnon-obligo+4 ADDRnon-obligs+7; proti+3
Notesoutěžit
Example 1. závodit s kolegou o první místo 2. z. v jízděREG na koních 3. za USASUBS 4. sportovci z. v sobotuTWHEN na StrahověLOC

Occurrences (37)

contextVyhrála i mezinárodní soutěže a Terezka to zkouší taky , ale ještě je malá , tak ještě nezávodí .
contextMají ty koně jen pro zábavu nebo s nimi i závodí ?
contextVždycky se jezdíme všichni dívat , jak koníčkové skáčou přes překážky a jak závodí .
contextVy jste také závodil ?
contextNe , nezávodil jsem .
contextLyžovali , syn taky , a pak nám tam nějaký pán říká , jestli závodí za nějaký oddíl .
contextOd doby závodil ?
contextJako žák závodil a na tehdejší dobu celkem dobře .
contextJednou jsme byli na Špičáku a on tam závodil .
contextByl v Krušných horách na Klínovci a vím , že taky ještě závodil v Jeseníkách .
contextTahleta kobylky tři - licenci a závodí parkur .
contextZávodí po celém kraji a někdy jede závodit i do Prahy .
contextKdyž pak koně nezávodí , tak jim dají odpočinek na farmě na venkově .
contextDcera i syn hodně závodili na běžkách .
contextZávodil jsem za Plzeňský kraj , kde jsme byli na celostátních závodech v Krnově v roce 1955 dva nejlepší .
contextVedli jsme je k tomu , syn potom závodil .
contextSyn závodil za Prazdroj Plzeň , takže jsme vstoupili do klubu .
contextZávodí pochopitelně s auty .
contextHraju si tam s ním nebo jdeme spolu ven jezdit na kole , závodíme nebo běháme .
contextVáš syn ještě závodí ?
contextZávodilo nás 42 z celé republiky , z Čech a Moravy .
context Budu závodit, dokud nepřijdou horší umístění.
context Z domácích plošinářů pojede celá špička kromě zraněného Švába, který již byl převezen z Německa do nemocnice ve Střešovicích, a o účasti vyléčeného Jirouta se rozhodne podle jeho fyzické kondice, ale lékaři mu závodit ještě nedoporučují.
context Delší dobu jsem nyní nezávodil, a tak jsem neměl žádné srovnání, jak na tom jsem.
context Tu však do dalšího závodu budu potřebovat, protože příští víkend mám závodit za družstvo Evropy na Světovém poháru v Londýně, kam odlétám ve středu, říkal v sobotu skokan Dukly, který by se měl ještě v úterý představit na Julisce při Dukla mítinku.
context Dnes závodím spíše pro radost.
context o Vaše současné výkony jsou dost vzdálené tomu, když jste závodila za SSSR a byla ve světové špičce...
context To ovšem znamenalo, že zkouška byla, pokud bych byl opravdu 'nasypaný' (nadopovaný, pozn. aut.), zbytečná, protože závodit jsem měl 4. a 6. září.
context Před dvěma týdny závodila Bártová v Karlsruhe se světovou rekordmankou Sun Caiyum.
context Tradičně perfektní doprovod, tím spíš, že se závodilo na domácí půdě, měl i Motorsport Škoda.
context /home/janssen/Git/PDT-C/publication/PDT-C-1.0/data/PDT/pml/tamw/train-1/ln94210_113.w.gz 19sport | Železného jablonecká eufórie
context Na MS v moderním pětiboji, které se koná ve dnech 6. -8. srpna v Darmstadtu, se bude závodit na českých koních.
context Po roce se český šampionát vrací do Prahy a závodit se bude v sobotu odpoledne a v neděli dopoledne ve dvou přetlakových halách na Strahově a ve Stromovce.
context Zážitkem pro ni spíš byla akce předních švýcarských sportovců včetně olympijského vítěze koulaře Günthöra, kteří v St. Moritz zapřáhli koně a závodili v jízdě na lyžích, nebo oběd se zpěvákem DJ Bobem.
context Jednání ještě probíhají s francouzskou dvojicí Blondel- Palziat, zájem závodit projevil i Novozélanďan Poelman, známý Kanaďan Smith a Američan Ftitz.
context Místo 50/50 se, ovšem pouze na papíře, stala společnost ze dvou třetin vlastnictvím Mariotty a z jedné třetiny Neubergera, a byli zařazeni do programu a mohli začít závodit.