Example 1. Sparta vstřelila Slávii gól 2. do brány.DIR3 v. jeden gól
Aspectpf
Gloss dát
Example vstřelili jim do branky gól

Occurrences (22)

context Pardubičtí se probudili ve 31. minutě, když vstřelili během dvou minut tři branky, a tím rozhodli o výsledku zápasu.
context Při střetu Rajnohy vstřelil Kupka druhou branku Pražanů a publikum v Edenu pak více než dění na ledě vzrušovaly ohlašované průběžné výsledky z ostatních stadiónů, kde se také bojovalo o play off.
context Nejprve sice Svoboda vstřelil třetí gól, ale pak během posledních dvou minut normální hrací doby dvakrát překonal Altrichtera, který ve druhé třetině vystřídal zraněného Tóthova, Janků (podruhé při power play 15 sekund před sirénou).
context Když jsem však před dvaceti lety vstřelil svůj tisící gól, věnoval jsem ho dětem ve slumech a vyzval jsem politiky, aby pro tyto děti ulice něco udělali.
context Obhájce Stanleyova poháru New York Rangers zvítězil na Floridě nad Tampou 3:1 a na jedinou branku domácích, kterou vstřelil Tucker, přihrával Roman Hamrlík.
context Radost mu překazil 43 sekund před závěrečnou sirénou Robert Reichel, který vstřelil svou čtvrtou branku sezóny.
context Jedinou branku střetnutí vstřelil čtyři minuty po přestávce hlavou Bruce.
context Po čtyřzápasové pauze zaviněné chřipkou nastoupil i Martin Straka a vstřelil jeden gól.
context Dvě branky vstřelil Argentinec Bisconti v dresu Marinos, Brazilec Leonardo dal svým gólem signál k výhře Kašimy nad Nagojou a svůj první gól v zemi vycházejícího slunce vstřelil Němec Buchwald.
context Svěřenci argentinského trenéra Jorgeho Valdana vyhráli nad FC Sevilla na jeho hřišti 4: 1, přičemž dvě branky, první po patnácti sekundách hry, vstřelil Chilan Zamorano, jehož chtěl Real před sezonou prodat, neboť v devatenácti zápasech za sebou nedal ani gól.
context Čtyři ze sedmi branek vstřelil Paterův útok s Martiny Smetákem a Procházkou na křídle v sobotu večer zcela bezbrannému celku Slovenska.
context Uhrina přitom neznepokojuje, že ani jeden z nich nevstřelil v novém ročníku gól v mistrovském utkání svého klubu.
context Sotva se mužstva vrátila ze šaten, prošel Kozel sám obranou a tvrdou střelou z dvaceti metrů vstřelil druhý gól.
context /home/janssen/Git/PDT-C/publication/PDT-C-1.0/data/PDT/pml/tamw/dtest/ln95046_023.w.gz 19sport | Odmítla Slavia postup do play off?
context Východočeši vstřelili v 15 podzimních zápasech jen 10 gólů, což je nejméně ze všech ligových týmů.
context V utkání italské ligy s Lazio Řím vstřelil oba góly svého mužstva a pomohl mu udržet krok v tabulce s vedoucím Juventusem Turín.
context Sám vstřelil dvě branky a po faulu na něj musel v 55. minutě předčasně odejít ze hřiště obránce Zeman.
context Tři branky našeho celku vstřelil Horst Siegl.
context Tentokrát zdolala v domácím prostředí Frýdek-Místek 2:0, když obě branky vstřelil Bartl, který dvakrát skóroval i v minulém kole.
context V hostujícím týmu se prosadil také český hráč Michal Pivoňka, jenž vstřelil v 5. minutě vyrovnávající gól, ale na hvězdy Jezdců to nestačilo.
context Fotbalisté FC Liverpool měli skvělý start do sezony, vyhráli všechny tři dosavadní zápasy, vstřelili jedenáct branek a dostali jen jedinou.