contextAle radovali jsme se taky předčasně , protože když odjeli , tak někteří Němci začali ještě střílet .
contextVždycky se s paní strašně radujeme a hádáme se , kdo hezčí .
contextZatím se můžu radovat z těchto dětí .
contextDěti rozbalily dárky a radujou se .
context Kvůli spravedlnosti je však třeba dodat, že stejně tak by se měli radovat "správní" konzervativci.
context Po devadesáti minutách se radoval Frankfurt, když triumfoval vysoko 4: 1.
context Obhájce titulu Bayern Mnichov se poprvé od března radoval z vítězství na soupeřově hřišti, tři body přivezl z Duisburgu (3: 0).
context /home/janssen/Git/PDT-C/publication/PDT-C-1.0/data/PDT/pml/tamw/etest/ln95048_091.w.gz 19sport | Hattrick Jašina a Lindrose
context Nejprve se sice konkurence radovala, že to s Hlasatelem špatně dopadne, list Mladý Kocourkov dokonce ohlašoval další zvýšení nákladu, ale kupodivu to byl právě Hlasatel, kdo šel s nákladem rychle nahoru.
context Konečně jsme ale začali proměňovat šance, radoval se havířovský trenér, zato pardubický Pravoslav Chalupa odjížděl zklamán: Podržel nás brankář Schejbal, ale všechno se lámalo ve 34. minutě, kdy obrana neuhlídala Krajčoviče.
context Fotbalisté Viktorie Žižkov se radují ze vstřelení druhé branky do sítě svého soupeře v předkole PVP IFK Norrköping
context Nakonec se radovali Švýcaři.
context Vedla jsem ji k tomu, aby vždy měla v životě z něčeho potěšení, protože dokud se člověk raduje, že si třeba za pár franků něco koupí, tak je ten život pěkný."
context Přesto Francie oslavuje a raduje se tak, jako se radovala tehdy.
context " půjdete ve společnosti kamkoli, nikde nenaleznete organizační schéma," raduje se jeden z členů vedení.
context Avšak vzhledem k tomu co se mohlo stát křehkým částem, které jsou jádrem mikroelektroniky, se většina společností v oblasti Silicon Valley může jen radovat.
context Pan Hulings se raduje, že týden před tím, než se 13. října trh propadl o 190 bodů, prodal všechny své cenné papíry a s pomocí těchto peněz si kupuje 45akrovou koňskou farmu.
context Guterman, newyorský developer, který sbírku prodával, říká, že mu Paul poté telefonoval a škodolibě se radoval.
context Paul odmítá, že by mu telefonoval a škodolibě se radoval.
context Raduji se ze svého života a z toho, kým dnes jsem.
context Není to 40 dolarů, z nichž se radovali těžaři před deseti lety, ani 10 dolarů, které potěšily odběratele před rokem.