Noteprorazit
Example 1. doslova prostřelil brankáře 2. p. stěnu

Occurrences (10)

contextKdyby začali střílet , tak to prostřelí se sloupem i se mnou .
context Rozhodující okamžik nastal v 48. minutě, kdy Fabián nikým neatakován prudkou střelou doslova prostřelil brankáře hostů.
context Hrálo se sotva pět minut, když Fujdiar po Váchově přiťuknutí prostřelil z hranice šestnáctky obranu Slavie - 0:1.
context V 62. min. přišel trest - Poborský se dostal k odraženému míči, obešel Vonáška a prostřelil Koubu - 1:1.
context Po velké námaze mi nakonec prostřelili duši.
context Ve 20. minutě se po chybě Staše k míči dostal Klusáček a zblízka prostřelil Barcucha - 0:1.
context Ve 29. minutě jim to vyšlo - Pavlík chytře prostrčil míč Purkartovi, který zblízka prostřelil Ondrůška.
context (wp) Střetnutí pro sebe v závěru rozhodla Viktoria, když střídající Heřman šest minut před koncem bombou z levé strany prostřelil libereckého brankáře Maiera.
context Střetnutí pro sebe v závěru rozhodla Viktoria, když střídající Heřman šest minut před koncem bombou z levé strany prostřelil libereckého brankáře Maiera
context Podle obžaloby Stanislav H. uvedeného dne bezdůvodně vyňal z pouzdra svou legálně drženou pistoli, zamířil na hlavu svého kamaráda, jemuž prostřelil hlavu, a stejnou střelou usmrtil i opodál stojícího barmana.