Frame ACToblig1 CPHRoblig4{branka,gól,pohlavek,políček,rána,...} ADDRoblig3

contextKdyž se mi podařilo dát nějaké góly .
contextDal Bican gól ?
contextDal asi dva nebo tři góly .
contextZa sezonu jich dal přes čtyřicet .
context V 9. minutě, pět vteřin po návratu vyloučeného Maškarince, dal úvodní slávistický gól Hlinka.
context Šťastnější byli nakonec slávisté, když v poslední minutě dal branku Jakovenko.
context "Hlavně v první půli jsme hráli naivně a některé góly jsme si dali vlastně sami.
context "Po Knoflíčkově akci nešlo gól nedat," říkal o úvodní brance utkání Lerch, a Novotný za svůj gól na 2:0 děkoval obraně Brna: "Vidumský pěkně našel."
context Jedinou branku střetnutí dal v 78. minutě Bäron, který minutu předtím střídal.
context Svěřenci argentinského trenéra Jorgeho Valdana vyhráli nad FC Sevilla na jeho hřišti 4: 1, přičemž dvě branky, první po patnácti sekundách hry, vstřelil Chilan Zamorano, jehož chtěl Real před sezonou prodat, neboť v devatenácti zápasech za sebou nedal ani gól.
context O první vítězství Tampa Bay při páté návštěvě Pittsburghu se zasloužili Bradley a Savard, kteří dali po dvou brankách, a také gólman Bergeron, který kryl 22 střel.
context Jeho jedinou branku dal Švéd Sandström po přihrávce Straky.
context Mohl jsem za čtvrt hodiny dát dva góly, ale radost po tom vítězném byla obrovská!
context Ve čtvrtek hraje Jablonec na Viktorce, dáte i gól?
context Ale ono je jedno, kdo gól, důležité je vyhrát a jméno střelce, to je na druhém místě.
context V reprezentaci jsem tři góly nedal, v lize naposledy v derby.
context "Za celý podzim jsem dal dva góly, teď mi k tomu stačil jediný zápas.
context Říká se o nich, že se překonávají, dokud je stav 0:0, takže musíme dát rychle gól a pak to půjde samo."
context /home/janssen/Git/PDT-C/publication/PDT-C-1.0/data/PDT/pml/tamw/train-8/mf930713_032.w.gz 19sport | Fotbalový rekord
context Kuka a Siegl nedali v nové sezoně ještě gól, ale chtějí to porušit dnes v 16.30 v Ostravě proti Maltě
context Šancí mám hodně a alespoň čtyři pět gólů jsem měl dát.
context Pomohlo mi jistě i štěstí, protože dát dva góly v závěru zápasu se mi podařilo vůbec poprvé.
context Když se Viktorii nepodařilo dát rychle gól, jako by vyprchalo její nadšení.
context Vzhledem k tomu, že první utkání prohráli Švédové 0:1, museli by k postupu dát tři góly a žádný neinkasovat.
context Jako stoper byl celou zimu super a v útoku dal nejvíce gólů ze všech," řekl Přenosil.
context Dunajská Streda a Trnava daly první branku ve čtvrtém kole
context Trnava dala svůj první gól v nové sezoně a zvítězila (2:0), čímž se odlepila od dna tabulky.
context Ve druhé třetině dali domácí hlavně Hlinkovou zásluhou dva góly a díky tomu, že si soupeř vypracoval jen minimum šancí, mohli v klidu dotáhnout v závěru utkání do vítězného konce.
context Další góly vítězů dali Souza, Tulio a Marcio Santos.
context I my máme hráče, kteří se nebojí osobních soubojů, umí ránu přijmout i dát."
context V závěru poločasu dala Sparta branku, ale pro postavení mimo hru nebyla uznána.
context Slabou útěchou pro Havířovské může být snad jen to, že se jim v 90. minutě podařilo dát Uh. Brodu vůbec první branku v letošním ročníku.
context Ten při svém 59. ligovém startu v nejvyšší soutěži (během tří prvoligových sezon dal 20 ligových gólů) byl vyloučen.
context Hrdinou zápasu Slavia - Č. Budějovice (1:2) se stal 27letý útočník hostí Ladislav Fujdiar, který dal dva góly a za faul na něho byl navíc vyloučen Vávra.
context Jeho první útok dal pět gólů ze šesti, centr sám si připsal dvě asistence.
context Nemají zkušenosti a tak v rozhodujících chvílích chodím na led vždy s Tomášem," vysvětluje Růžička, jehož práci opět chválil i trenér Farda: "Celý zápas nebyl příliš vidět, ale dal velmi důležitý třetí gól.
context V kvalifikaci pro MS 1990 dvakrát remizovala s Maďarskem a o čtyři roky později dosáhla první a dosud jediné výhry, Laferia dal jediný gól zápasu v Estonsku.
context Tento návrh zákona by SEC rovněž dal právo uzavřít trhy, což je diskreční právo, které na rozdíl od Breedena požadoval bývalý předseda SEC David Ruder.
context Uvedl, že IBM nejen dala ránu svým krátkodobému výhledu příjmů, ale také přichází o peníze na svých pronájmech.
context Ten tlak je příliš pro Zsu Zsu, jež políček členu ochranky.
context Matka paní Parksové také panu Alexandrovi facku.
context Když paní Parksová a její matka uslyšely co se stalo, nabídly se, že by rády daly panu Alexanderovi pořádný výprask, říká pan Friend.
context Ještě významnější, podle našeho názoru, byla hrozba ministerstva financí, že výprask dolaru.