Frame ACToblig2; u
Noteuvedení míče do hry
Example 1. NováčkovoACT podání

Occurrences (6)

context Zatímco Bobková vzala světové jedničce dvakrát podání, Danielu Vackovi (54.) se totéž proti nejlepšímu tenistovi světa Samprasovi ve 2. kole nepodařilo a prohrál za hodinu a 44 minut 3: 6, 4: 6, 4: 6.
context Nováček své podání nedal a naopak vzápětí vzal servis Argentinci.
context V závěru setu mi při podání projela levým stehnem ostrá bolest, nevím, co se stalo, ale pokračovat nemělo cenu, smutně konstatoval Beckerův přemožitl, osmadvacetiletý Reneberg.
context Údernost servisu by snížil pravidlem, které by při podání přikovalo obě nohy hráčů k zemi.
context Novotná sice prolomila ve třetím gamu úvodní sady podání své soupeřky, ale ani vedení 5:3 nebylo platné.
context Druhé podání jsem proto zahrál podle jeho přání a bod jsem uhrál, dušoval se Agassi, že si nedělá legraci, i když to v krvi.