PDT-Vallexv-w3356f2
Lemmapadnout (V)
Frame ACToblig1
Notestát se, uskutečnit se
Example 1. nepadl dosud jediný výstřel 2. p. dva góly 3. do branky.DIR3 p. dva góly

Occurrences (20)

contextŠkoda každé rány , která padne vedle .
contextČlověk nevěděl , co z toho padne .
context Myšlenka postavit v Praze, přesněji řečeno v její severní části, třetí krematorium padla poprvé před patnácti lety.
context V Národní hokejové lize vyhráli Hartford Whalers nad Bostonem Bruins 3:2 v prodloužení, když branka 2:01 před koncem nastaveného času padla z hole Darrena Turcotta po akci Roberta Krona.
context Ve druhé třetině se začalo hrát s větším nasazením, ale branka nepadla.
context První branka zápasu padla ve 25. minutě, kdy nikým neobsazený Sršeň nedal Kamešovi šanci.
context Obě branky padly z penalt, přičemž zvláště ta druhá, odpískaná proti hostům, vyvolala velké dohady.
context Nešický zalepit naši děravou obranu, svůj úkol splnil, i když dva góly padly po chybách předstoperů.
context Závěrečná třetina byla nesmírně dramatická, padlo v šest branek, přičemž poslední slovo měl právě Jágr, který rozhodl zápas pouhých 22 sekund poté, co Nolan z Quebeku srovnal skóre na 4:4.
context V sobotu večer rozložili se na kojetínské silnici před obcí Miňůvkami a padli jako kobylky na stojící zde ovocné stromy.
context Typickým reprezentantem této vlny byl kanadský snímek Když padne noc (When Night is Falling, r. Patricia Rozemaová).
context Mělo ale víc gólů padnout ze hry, svěřoval se Uhrin.
context Řada branek padla po pěkných kombinacích, což mne velice těší, stejně jako to, že se více začínáme prosazovat v útoku.
context Informace zveřejněné v Profitu o možnostech využití poradců - seniorů pomocí britské organizace BESO padly v řadě případů na úrodnou půdu.
context Škoda obou obdržených gólů, protože padly po situacích, které nemusely být.
context Před prvním gólem jsem kluky hecoval, že to tam padne.
context V diskusi taky padl argument, že Bohumín dálnici D 47 nechce.