Example 1. šel sám na brankáře 2. j. na branku

Occurrences (20)

contextŠla jsem do skříně - moje kabáty byly pryč , kožich byl pryč a byla tam nová kabelka .
contextPojďme k další fotce .
context Ve 22. minutě šli do vedení brankou Filipa Turka, o šest minut později zvýšil Rob.
context Již ve 2. minutě šli domácí Marhou do vedení.
context se slůně prospí, půjdou dál.
context Po návratu jsem se dověděl, že Karel Poláček šel za mnou také do Osvětimi.
context Avšak ohňostroje dohasnou, dělostřelba a proslovy dozní, mladé a krásné mažoretky i staré a krásné tramvaje zůstanou jen milou vzpomínkou a život půjde dál...
context Firmy jdou za levnou, leč zkušenou či učenlivou pracovní silou a za výhodami, které by doma nedostaly.
context Přesto šli v rozhodujících chvílích na led zase oni.
context Přesně po 60 sekundách hry byl vyloučen Bělohlav a soupeř šel do vedení, když Syrcovovu střelu od modré tečoval do vlastní sítě Kruliš.
context /home/janssen/Git/PDT-C/publication/PDT-C-1.0/data/PDT/pml/tamw/etest/mf930713_155.w.gz 19news | Čínské vepřové maso nakažené slintavkou se vyváží i do ČR
context Do druhé půle šla Viktoria s cílem pomstít těžce zraněného Pařízka a během 13 minut otočila skóre na 2:1 ve svůj prospěch.
context "Weber by šel dolů již dříve, jenže Nosickému rozcvičení vždy dlouho trvá."
context Armáda jde krok za krokem k lepšímu, říká Nekvasil.
context Ale je něco jiného, když je někdo podnikatel a pak jde do politiky, anebo jestli někoho politické změny vynesou na špičku a on toho pak využívá k hospodářské činnosti a zastává vysoké funkce ve velkých firmách.
context Procházka šel třikrát sám na brankáře Jusku, ale ani jednou neproměnil.
context A zase šel.
context "Nyní," říká Joseph Napolitan, průkopník politické televize, "je cílem jít do útoku jako první, poslední a vždycky."
context Jdete do nich, protože se pohybují proti obecnému trhu".
context Většinou k tomu dochází proto, že od fotbalu na podzim jdeme přes vzpírání v zimě opět k fotbalu na jaře."