Example 1. inkasovali od Sparty branku 2. i. od podnikatelů poplatek
Vallex 3.0blu-v-inkasovat-2
Frame ACTobl1 PATobl4 ORIGopt2
Aspectbiasp
Gloss dostat (ránu / gól)
Example Sparta inkasovala hned v páté minutě; inkasoval na hruď a na solar (SYN); MiG-15 inkasoval pětisekundovou kanónovou dávku (SYN)

Occurrences (21)

context Nepodmíněné tresty odnětí svobody na 5, 8 a 10 měsíců postihly tři klienty Investiční a poštovní banky (IPB), kteří inkasovali hotovost proti nekrytým postžirovým šekům.
context Jeden z gólů jsme inkasovali po rozehraném trestném kopu, kde měl být faul pískán opačně.
context Celkem 966 nově zavedených pokynů k nákupu i prodeji cenných papírů, na jejichž základě lze obchodovat v RM-Systému v reálném čase a v případě prodeje rychle inkasovat, podali v srpnu drobní investoři.
context Systém hry na jednoho útočníka se zajištěnou obranou a snahou přecházet do brejků nesl Spartě ovoce jen do 22. minuty, kdy inkasovala gól.
context takové situace příliš nenervují a moc si nelámu hlavu s tím, jestli ještě inkasujeme.
context Ten nakonec inkasoval v 16. minutě, kdy ztratil hokejku a plzeňský obránce Ruprecht v pohodě trefil odkrytou branku.
context Na třetí branku Sparty z hole Ptáčka dokázaly Vítkovice v 56. minutě ještě odpovědět gólem Škuty, ale v závěrečných čtyřech minutách se jejich mužstvo sesypalo a inkasovalo ještě tři góly.
context Téměř 18 milionů korun inkasovaly České dráhy za přepravu transportů ruské armády z bývalé Německé demokratické republiky přes Českou republiku, které směřují dále přes Slovensko a Ukrajinu do Ruska.
context Za stavu 1: 0 jsme však neproměnili několik dobrých šancí a naopak jsme inkasovali.
context /home/janssen/Git/PDT-C/publication/PDT-C-1.0/data/PDT/pml/tamw/train-4/mf920925_029.w.gz 19news | OBROVSKOU POZORNOST poutá na výstavě Motor Show '92 v pražském Paláci kultury vůz Delta 99, který hodlá liberecká společnost Auto Delta prodávat za necelých sto tisíc korun.
context Podle by zařízení inkasovala od pojišťoven tím méně peněz na lůžko, čím déle by na něm nemocný ležel.
context Ústavní zákon o rozpočtové vyrovnanosti by pravděpodobně také vedl ke snaze zvyšovat celní bariéry (a inkasovat do státního rozpočtu), což by snížilo konkurenci na vnitřním trhu.
context Jeden ze zlodějů ženu ohrožoval pistolí a druhý inkasoval.
context Vzhledem k tomu, že první utkání prohráli Švédové 0:1, museli by k postupu dát tři góly a žádný neinkasovat.
context Havířovským se potom v 90. minutě podařilo alespoň snížit a přerušit tak sérii brankáře Lubčenka, který inkasoval poprvé v letošním ročníku po 359 minutách hry.
context Tento poplatek inkasují od podnikatelů střední odborná učiliště za přípravu kvalifikační zkoušky, která nahrazuje podle vyhlášky 525/92 stanovené vzdělání nebo praxi, popřípadě obojí.
context Inkasovaly se také "zkušební taxy", které šly přímo do kapes zkoušejících učitelů, a rovněž poplatky za promoce.
context To může ponechat velkou svobodu konkurznímu soudci USA Burtonu R. Liflandovi při rozhodování, jakou částku, pokud vůbec nějakou, piloti ve skutečnosti inkasují.
context Ale dokonce i to je zpochybňováno firmou Manufacturers Hanover, která společně s úřadem IRS tvrdí, že firma Minpeco již inkasovala od jiných obžalovaných více než je její současná škoda v tomto případě konspirace týkající se stříbra.
context "Museli bychom počkat, dokud neinkasujeme na těchto aktivech, než bychom mohli postoupit dále," uvedl.
context Nejenže váš výrobek musí být prvotřídní, ale ještě musíte být schopni inkasovat."