Genrecollection

Javascript seems to be turned off, or there was a communication error. Turn on Javascript for more display options.

ve zkratce

Italka Salvadorová vytvořila na atletickém mítinku v Livornu světový rekord v chůzi na 10 km na dráze časem 41: 29,4 min.

Vítězstvím vodních pólistů Maďarska skončil mezinárodní turnaj osmi zemí v Budapešti. Druhé se umístilo Chorvatsko, třetí Itálie.

Domácí celek USA zvítězil ve Světovém poháru v synchronizovaném plavání v Lousanne, druhá skončila Kanada a třetí Rusko.

Jihoafričan Albertyn zvítězil v 11. závodě MS motokrosařů třídy do 250 ccm ve Venezuele a v průběžném pořadí šampionátu vede před Puzarem z Itálie a belgickým jezdcem Evertsem.

Vítězem 10. ročníku mezinárodního šachového turnaje Prague Open se stal německý mezinárodní mistr Keiklinghaus před Ukrajincem Rumjancevem a reprezentantem ČR Čechem.

Osmé kolo Světové ligy volejbalistů: Rusko - Řecko 3:1, Nizozemsko - Finsko 3:0, Čína - Itálie 1:3.

Víkendové výsledky extraligy baseballistů: Sokol Krč - VOKD Ostrava 14:4, Chemie Praha - Horní Suchá skreč pro Horní Suchou, Brno - Kovo 12:7, Blansko - Motorlet 7:14, Brno - Motorlet 10:13, Blansko - Kovo 6:19.