ProjectPDT
Genresport

Javascript seems to be turned off, or there was a communication error. Turn on Javascript for more display options.

Třicet tisíc diváků; na fotbalové premiéře

Praha - Rekordních čtyřiatřicet tisíc diváků si našlo včera cestu na brněnský stadión Za Lužánkami, kde fotbalisté Boby Brno hostili podzimního mistra, pražskou Slavii. Zápas třetího s prvním byl premiérou úvodního jarního prvoligového kola a mohl hodně napovědět o tom, kdo bude mít letos největší šanci na mistrovský titul. Slavia zvítězila 2:1 brankami Lercha a Novotného v rozmezí čtyř minut druhého poločasu. Brno stačilo pouze díky Maléřovi snížit. Slavia vede tabulku o pět bodů a na prvním místě zůstane i po dalších zápasech 16. kola. Zatím pátá Sparta, obhájkyně loňského titulu prvního mistra samostatné České republiky, dnes přivítá předposlední Drnovice, zbylé zápasy jsou na programu zítra. Více na straně 10