ProjectPDT
Genresport

Javascript seems to be turned off, or there was a communication error. Turn on Javascript for more display options.

Haškovo Buffalo znovu nevyhrálo

Buffalo - V Národní hokejové lize vyhráli Hartford Whalers nad Bostonem Bruins 3:2 v prodloužení, když branka 2:01 před koncem nastaveného času padla z hole Darrena Turcotta po akci Roberta Krona. Dominik Hašek v brance Buffala kryl 26 střel hráčů New York Islanders, nicméně Sabers ani v pátém zápase za sebou nevyhráli a museli se spokojit s remízou 3:3. Již brzy se však na led vrátit Haškův spoluhráč a opora Buffala Pat LaFontaine, který v sezóně 1992/93 získal v kanadském bodování 148 bodů. Třicetiletý hráč měl nucenou přestávku od prosince 1993, kdy jej vyřadila operace kolena.