ProjectPDT
Genrecollection

Javascript seems to be turned off, or there was a communication error. Turn on Javascript for more display options.

Další Jágrova branka

New York - Český hokejista Jaromír Jágr vsítil svůj čtrnáctý gól této sezóny NHL a rozhodl jím o výsledku utkání Pittsburgh - Quebec (5:4). Závěrečná třetina byla nesmírně dramatická, padlo v šest branek, přičemž poslední slovo měl právě Jágr, který rozhodl zápas pouhých 22 sekund poté, co Nolan z Quebeku srovnal skóre na 4:4. Po čtyřzápasové pauze zaviněné chřipkou nastoupil i Martin Straka a vstřelil jeden gól. V Miami podlehla Florida týmu New Yorku Rangers 3:5.

Za stavu 3:3 v závěrečné třetině prolomil nerozhodný stav Karpovcev, když puk z jeho hokejky skončil po odrazu v soupeřově brance. O konečném vítězství Jezdců 5:3 rozhodl Olczyk.