ProjectPDT
Genresport

Javascript seems to be turned off, or there was a communication error. Turn on Javascript for more display options.

Hattrick Jašina a Lindrose

Klíma pomohl Tampě gólem k vítězství v New Yorku New York - V souboji o první příčku Centrální divize zámořské NHL prohrálo Chicago doma s Detroitem 2:4, když jedenáctým gólem sezóny rozhodl o vítězství Fjodorov ve 44. minutě.

Z českých hráčů se ve čtvrtek prosadil dvěma gólovými asistencemi Michal Pivoňka z Washingtonu v zápase v Ottawě, v obou případech trefil do černého Christič. Již ve 14. minutě si zapsal bod do kanadského hodnocení i jeho spoluhráč Slovák Peter Bondra. Hvězdou střetnutí však byl Alexej Jašin, jenž dosáhl svého letošního prvního hattricku, ale ani to nestačilo Ottawě k vítězství. V Quebeku se domácí hokejisté rozešli smírně s Philadelphií Flyers 6:6. Z hostujícího celku zazářil Eric Lindros svým pátým hattrickem v kariéře.

Z vítězství v New Yorku 4:1 nad Islanders se raduje Tampa Bay, za niž ve 32. minutě zvýšil na 2:0 Petr Klíma.