s-12Byl velice milý , příjemný , chytrý , takže mi po všech stránkách vyhovoval .

s-16Svatbu měli v Kostelci nad Černými lesy , kde je v areálu zámku odsvěcený kostel .

s-20Co dělá vaše dcera teď ?

s-21Je vedoucí archivu v Raiffeisen bance .

s-22Děkuji .

s-23Co vidíme na této fotce ?

s-24To je historický záběr , protože je to cíl jednoho z mnoha závodů v orientačním běhu .

s-25Moje děti se asi od deseti let do maturity , dokonce syn ještě na vysoké škole , věnovaly orientačnímu běhu .

s-26S manželem jsme s nimi jezdili na vícedenní soustředení nebo na mezinárodní závody , které se dělaly v letě v Jičíně a nebo v různých jiných lokalitách Čech a Moravy .

s-27Bylo to vždycky velice krásné .

s-28Stanovalo se u nějakého rybníka nebo na pokraji lesa , takže i prostředí bylo moc hezké .

s-29Vůbec celá parta dětí , které spolu kamarádily nebo byly z jedno oddílu , byla velice fajn .

s-30Většinou jsem jim všem vařila .

s-31Běhala jste orienťák také ?

s-32Ne , neběhala .

s-33Byla jsem jenom jako doprovod .

s-34Trať jsem si potom třeba prošla nebo mírným během proběhla , ale nebyla bych mohla stačit těm limitům , které jsou i pro děti stanovené .

s-35Je tento sport náročný ?

s-36Je tam potřeba spojit hlavu a nohy .

s-37Nejdřív myslet , kam mám běžet , a potom běžet .

s-38Po této stránce je to náročnější , protože závodník musít umět číst mapu .

s-39Musí se umět orientovat v němé mapě a samozřejmě být i fyzicky zdatný , protože mnohdy vybíhá některé kopečky třeba zbytečně .

s-40Samozřejmě záleží i na rychlosti , protože přece jenom jsou stanoveny určité limity , dokdy musí která kategorie závodníků doběhnout .

s-41Když nedoběhne , tak je pořadatelé jdou hledat .