s-1 Londýnská Chelsea je ve formě

s-2 K první výhře Leverkusenu přispěla i nová posila - reprezentant Völler

s-3 Berlín -

s-4 Téměř 60 000 diváků na Olympijském stadionu v Mnichově vidělo snadnou záležitost obhájce německého titulu.

s-5 Bavorský tým (bez potrestaného Papina) porazil ve 3. kole bundesligy hladce Mönchengladbach 3:0.

s-6 Hostům nepomohl ani exreprezentant Effenberg, který v Mnichově před časem působil.

s-7 Střelcem kola se stal brémský záložník Basler, který v rozmezí 69. a 88. minuty zaznamenal hattrick.

s-8 Celek Schalke 04, jehož dres oblékají Látal a Němec, prohrál doma s Hamburkem.

s-9 Jedinou branku střetnutí dal v 78. minutě Bäron, který minutu předtím střídal.

s-10 Premiéru v dresu Leverkusenu oslavil gólem v 90. minutě utkání s Frankfurtem (4:0) Rudi Völler.

s-11 Tento 34letý reprezentant přestoupil v týdnu z francouzského Ol. Marseille, ve včerejším utkání střídal v 72. minutě a udělal tečku za první výhrou Leverkusenu v nové sezoně.

s-12 Londýn -

s-13 Vítězný start fotbalistů Tottenhamu do nové ligové sezony v Anglii přibrzdil ve 3. kole mistrovský tým Manchesteru United.

s-14 Jedinou branku střetnutí vstřelil čtyři minuty po přestávce hlavou Bruce.

s-15 Kohouti, kteří se opírají o střeleckou formu německého reprezentanta Klinsmanna, jenž v prvních dvou zápasech zaznamenal tři branky, měli největší šanci na vyrovnání v 75. minutě.

s-16 Po faulu na útočníka Dumitreska však Sheringham neproměnil penaltu.

s-17 V čele tabulky se usadil Newcastle United, který porazil Southampton, a v prvních třech kolech zaznamenal 12 branek.

s-18 Dařilo se i pohárovému soupeři Viktorie Žižkov - londýnské Chelsea, která vyhrála na půdě Leedsu 3:2, ačkoliv po 19 minutách prohrávala 0:2.

s-19 Chelsea hrála v nové sezoně jen dva zápasy, ale z obou vyšla vítězně.

s-20 Paříž -

s-21 Mladý tým trenéra Jeana-Clauda Suaudeaua FC Nantes nepoznal ani v 6. kole francouzské ligy porážku, když remizovali v Montpellieru 2:2.

s-22 Po špatném začátku se začíná probouzet mistrovský Paris St. Germain, který porazil díky střele liberijského kanonýra Weaha AS Monako 1:0 a s osmi body se vyšplhal na 11. příčku.