Select a sentence

s-1 Pohár Pragobanky zůstal doma
s-2 Naši hokejisté splnili proti Slovákům normu a zázračně remizovali se Švédy
s-3 Zlín (bra, tob)-
s-4 Česká reprezentace se stala ve Zlíně vítězem prvního ročníku turnaje Pragobanka Cup' 94.
s-5 Ve včerejším finále ji k prvenství, ohodnoceném prémií 45000 dolarů stačila perně vydřená remíza se Švédy 4: 4.
s-6 V sobotu večer splnil náš celek ve třetím oficiálním měření sil se Slovenskem sedmigólovou normu (předchozí výsledky 7: 1 a 7: 4).
s-7 Švédy včera od vítězství v turnaji dělily doslova vteřiny, ale nakonec díky prohře s Ruskem (1: 2) skončili v tabulce třetí.
s-8 Poslední příčka patří Slovensku.
s-9 ČR- Slovensko 7: 0
s-10 Čtyři ze sedmi branek vstřelil Paterův útok s Martiny Smetákem a Procházkou na křídle v sobotu večer zcela bezbrannému celku Slovenska.
s-11 Procházka, který zaznamenal jeden gól a jednu asistenci, prohlásil, že to byl asi jeho nejlepší zápas v reprezentaci.
s-12 V útoku si moc rozumíme.
s-13 Martin Smeták je z Olomouce, my dva z Kladna, ale emoce a podezírání, které mezi oběma celky nastaly v loňském semifinále extraligy, jsou zapomenuty.
s-14 Přes prázdniny všechno vyšumělo, říká Procházka.
s-15 S rozsvícením červeného světla za Hartmannovou brankou po Smetákově úvodním gólu ve 3. minutě zároveň zhasla na stadioně všechna ostatní a zápas byl na čtvrt hodiny přerušen.
s-16 Po návratu hráčů na led byl vyloučen Slovák Rusznyak.
s-17 Za 19 vteřin využil přesilovku Horák a když v 16. minutě přidal Smeták třetí branku, bylo o osudu zápasu prakticky rozhodnuto.
s-18 Po šestém Paterově gólu ve 40. minutě se nechal ve slovenské brance vystřídat Hartmann, který se stává smutným hrdinou česko- slovenských soubojů.
s-19 Ani jeden ze tří dosavadních vzájemných zápasů totiž nedochytal do konce.
s-20 Ani v poslední třetině se Slovákům nedařilo.
s-21 Nevycházelo jim téměř nic a když se dostali do slibnější šance, zmařil jim ji výtečnými zákroky brankář Biegl.
s-22 Tečku za utkáním udělal v 48. minutě Horák, jehož sólo přes celé kluziště zakončené přesnou střelou k tyčce symbolizovalo rozdíl třídy mezi oběma soupeři.
s-23 Právě tato exportní branka vynesla Horákovi za českou stranu cenu pro nejlepšího hráče zápasu, kterou mu předal asi nejslavnější zlínský rodák Tomáš Baťa.
s-24 ČR- Švédsko 4: 4
s-25 Velkou bojovností a nečekanou tvrdostí se vyznačovalo finále turnaje.
s-26 Na doplatil švédský obránce Lindman, kterého Jelínek ve 31. minutě narazil na mantinel tak, že musel být převezen do nemocnice (píšeme o tom na jiném místě).
s-27 Jelínek byl v první části hry vyloučen na 10 minut za napadení.
s-28 Ještě předtím však stačil otevřít skóre zápasu.
s-29 To Alinč ve 4. minutě srazil Berglundovu přihrávku z vlastního obranného pásma a dříve než stačil překvapený gólman Hedberg zareagovat, doklepl Jelínek puk do sítě.
s-30 Postupem času pak začala narůstat převaha Švédů, kteří přijeli do Zlína s osmi olympijskými vítězi z Lillehammeru.
s-31 Brankář Šindel však předváděl neuvěřitelné zákroky.
s-32 Paradoxem je, že vyrovnávací trefa Larssona ve 13. minutě byla z kategorie chytatelných.
s-33 Švédská rutina se pak přetavila v dvoubrankový náskok ve 49. minutě, kdy Forslund překonal Biegla, který pár vteřin předtím vystřídal zraněného Šindela (záda).
s-34 Zápas se zdál ztracen, ale v 58. minutě snížil po ideální přihrávce Smetáka Patera a přišlo ke slovu power play.
s-35 Bukač poslal na led šest útočníků a tím, kdo v čase 59: 33 vyrovnal, nebyl nikdo jiný než Jelínek.
s-36 Naši mladí obránci nejsou při hře na modré čáře příliš jistí, proto jsem poslal do power play šest útočníků.
s-37 Je cenné, že jsme dokázali zvrátit utkání se soupeřem, který je na tom silově lépe, řekl Bukač.