Frame ACToblig1
Notedosáhnout bodu, branky
Example 1. hráč skóroval

Occurrences (12)

context I ve třetí třetině se šance střídaly na obou stranách, skórovali však opět Kladenští po střele Čermáka - 0:2.
context Druhou brankou hned po přestávce jsme se však dostali do sedla a z brejků jsme mohli ještě několikrát skórovat.
context O pět minut později Frýdek zachytil Holotovu rozehrávku, narazil si se Sieglem a nikým neatakován skóroval.
context Góly: 24, z toho dvakrát skórovali Grussmann (Opava) a Zelenka (Turnov).
context Za 'Tučňáky' skórovali v závěrečné třetině z přesilovek Švéd Sandström a Cullen.
context Za Vancouver skóroval Beránek a jednu asistenci si připsal Šlégr.
context Po jeho rohu v 60. minutě opět skóroval Siegl.
context Ve 37. minutě se Mičinec na vlastní polovině zmocnil míče, obrana Drnovic věnovala víc pozornosti nabíhajícímu Váňovi, zatímco Mičinec skóroval - 0:2.
context Čížkovu bombu vyrazil brankář Malty před sebe, Onderka našel Lokvence, a ten skóroval.
context Švédský gólman byl v palbě střel a stačil jim odolávat do 52. minuty, kdy střídající Krejčík vybojoval míč, Holota ho odcentroval na osamoceného Trvala, který lysou hlavou skóroval.
context Tentokrát zdolala v domácím prostředí Frýdek-Místek 2:0, když obě branky vstřelil Bartl, který dvakrát skóroval i v minulém kole.
context To přišlo v sedmé směně čtvrté hry, kdy za stavu 8:2 skórovali čtyřikrát a na metu k odpalu s jedním outem a běžcem postavili svá esa, Willa Clarka a Kevina Mitchella.