Notepřihrát, zahrát
Example 1. rozehrát přímý kop 2. k dalšímu útokuAIM

Occurrences (6)

context Přestože primárky proběhnou za rok, zmocnily se této neudálosti sdělovací prostředky, rozebíraly ji ze všech možných úhlů a rozehrály ji tak jako odpolední televizní seriál.
context O pět minut později rozehrál přímý kop Povišer a Onderka z chumlu před brankou tečoval míč do sítě - 0:1.
context Zápas jsme dobře rozehráli, ale nakonec jsme se báli o výsledek."
context Chvilku nato rozehrál Vrabec roh a Kordule opět hlavou rozrazil švédskou obrannou hradbu a rozjásal jediné tři fanoušky Viktorie v hledišti.
context Domácí se prosadili ve 41. minutě, kdy Bílek rozehrál rohový kop a Časko hlavou otevřel skóre.
context V pikareskní fresce Šťastný to muž! (1973) znovu rozehrál hořce satirické líčení britské zkostnatělosti i absurdní civilizace, zachvácené bezskrupulózní politikou, pragmatickým obchodem a bezcitnou vědou.