Aspectimpf
Gloss
Example

Occurrences (25)

context Počet emisí akcií investičních fondů na žebříčku nejobchodovanějších se sice včera ve srovnání s předchozí seancí snížil ze 12 na deset, ale zato obsadily hned první čtyři místa.
context Česká reprezentantka Černá ve finále polohového závodu na 400 metrů obsadila šesté místo za 4: 45.48, jen o 0.18 s za svým českým rekordem.
context Sám nemá nic proti jihlavské společnosti, která obsadila první místo.
context /home/janssen/Git/PDT-C/publication/PDT-C-1.0/data/PDT/pml/tamw/train-6/ln95047_036.w.gz 19sport | Sakala ve formě?
context /home/janssen/Git/PDT-C/publication/PDT-C-1.0/data/PDT/pml/tamw/etest/cmpr9415_026.w.gz 19essay | Kolik stojí manažer?
context Hlavním příjemcem jsou Spojené státy americké, druhé místo obsadila Čína
context Vítězstvím ve finále ligy volejbalistek nad Brnem završila Olomouc výbornou sezonu, kdy získala domácí double (liga a pohár), obsadila druhé místo v mezinárodní superlize a probojovala se do finálové skupiny PMEZ.
context Nová rwandská vláda nařídila jednotkám Rwandské vlastenecké fronty (RPF), aby obsadily někdejší bezpečnostní pásmo na jihozápadě Rwandy, vytvořené Francouzi při operaci Tyrkys.
context Jednotky RPF včera obsadily města Cyangugu, Gikongoro a Kibuye v zóně, kterou francouzští vojáci opustili 21. srpna a kde v uprchlických táborech žije více než 1.2 miliónu hutských běženců.
context listopad 1979: Skladba Another Brick in the Wall, Part 2 obsadila první místa hitparád v USA i Evropě.
context Přesto Bartoš a Hošek obsadili druhé a třetí místo v konečné klasifikaci ME, Havel klesl na páté.
context V každém případě je jasné, že Kubík obsadí místo libera, kde před svým zraněním nastupoval právě Kadlec.
context I přes neúčast Doohana a Schwantze překvapilo prvenství Itala Reggianiho (Aprilia) ve třídě 500 ccm, další příčky obsadili jeho krajan Cadalora a Japonec Abe v sedlech strojů Yamaha.
context Startovní číslo 1, původně vyhrazené pro vítěze nedávné Barum rallye Baumschlagera, ale zůstávalo neobsazeno.
context První místo v prestižním přehledu obsadila společnost Rubbermaid, na druhém místě skončila firma Microsoft a třetí pořadí získala společnost Coca-Cola.
context Na mistrovství světa v Itálii jste obsadil s týmem plným hvězd ze zámoří pátou příčku.
context /home/janssen/Git/PDT-C/publication/PDT-C-1.0/data/PDT/pml/tamw/train-6/ln94208_99.w.gz 19sport | Zlato na lyžích
context Včera to řekl náměstek ministra vnitra Martin Fendrych a dodal, že situace se podle jeho názoru výrazně změní, se podaří obsadit zhruba 3.5 tisíce volných míst.
context Zatím je u policie neobsazeno asi 5000 míst, mnoho jich však zaplní nynější studenti policejních škol, kterých podle Fendrycha neustále přibývá.
context Přesto Bartoš a Hošek obsadili druhé a třetí místo v konečné klasifikaci ME.
context Družstvo českých motoristů obsadilo při Trialu národů v Andoře deváté místo, což je nejlepší výsledek v historii tohoto odvětví.
context První dva zápasy Světové série mezi týmy Oakland Athletics a San Francisco Giants se však v první desítce neumístily, obsadily naopak šestnácté a osmnácté místo.
context Společnost Cincinnati Gas & Electric Co. tento týden obsadila první místo mezi společnostmi v přiložené tabulce obchodování s akciemi na základě důvěrných informací.
context Společnost Della Femina měla loni roční obrat jen 660 milionů dolarů a obsadila mezi největšími reklamními agenturami ve Spojených státech 24. místo.
context Výkonnými spoluřediteli a řediteli byli jmenováni Thomas M. Hurley a Robert A. Vanourek, kteří byli dosazeni, aby obsadili vrcholové pozice ve společnosti Recognition, pokud by nabídka společnosti Prospekt prospěla.