Text typepub

Select a sentence

s-1 Hokejisté Litvínova si zahrávají s ohněm
s-2 Praha -
s-3 Hokejová extraliga pokračovala včera zápasy 42. kola a protože do konce základní části zbývají po včerejšku jen dvě kola, byla pozornost soustředěna zejména na zápasy mužstev, které ještě bojují o účast v elitní osmičce pro play off.
s-4 Litvínov překvapivě prohrál (potřetí v řadě) s hosty z Pardubic a značně si tak zkomplikoval situaci, zvláště když ho v příštím kole čeká zápas se Slavií, která včera vyhrála na ledě poslední Jihlavy a dostala se tak zpět do hry o play off.
s-5 Sparta porazila Vítkovice a udržela si osmou příčku.
s-6 Sparta - Vítkovice 6:1
s-7 V "zahřívací" první třetině se dostali vítkovičtí hokejisté do největší šance v 7. minutě, kdy Kaděra neproměnil sólový nájezd.
s-8 Sparta se mohla ujmout vedení o osm minut později, ale Geffert trefil jen tyčku Hudáčkovy branky.
s-9 Gól přišel v úvodu 2. třetiny, kdy se hra viditelně zrychlila.
s-10 Ve 24. minutě totiž zužitkoval Hlinka přesnou Kverkovu přihrávku a Sparta vedla 1:0.
s-11 Druhý gól přidal těsně před koncem třetiny Zelenka.
s-12 Vzápětí spálil obrovskou šanci hostující Šebesta.
s-13 Na třetí branku Sparty z hole Ptáčka dokázaly Vítkovice v 56. minutě ještě odpovědět gólem Škuty, ale v závěrečných čtyřech minutách se jejich mužstvo sesypalo a inkasovalo ještě tři góly.
s-14 O chvíli později to bylo již 0:2 po střele Látala.
s-15 potom se probrali domácí a Horák snížil.
s-16 Hostující Martinec pak opět zvýšil vedení Olomouce na dvě branky, ale ještě do konce této části hry domácí díky Hálovi a Bělohlavovi vyrovnali.
s-17 V průběhu posledního dějství hosté opět získali dvoubrankové vedení, domácí stačili jen snížit brankou Roba.
s-18 Domácím se podařilo v 8. minutě vyrovnat po střele Vopata.
s-19 I vstup do druhé třetiny vyšel lépe Pardubickým.
s-20 Ve 22. minutě je znovu poslal do vedení při přesilové hře Zadina.
s-21 Opět při přesilovce zvýšil vedení Pardubických Král.
s-22 Ve 30. minutě snížil litvínovský Machulda na rozdíl jedné branky.
s-23 Kostka a Pospíšil pak však dvěma slepenými góly získali pro hosty rozhodující náskok.
s-24 V poslední třetině chemici snížili na rozdíl jediné branky po střele Zetka.
s-25 Konečnou podobu výsledku však dal tři vteřiny před koncem Pardubický Král.
s-26 Jihlava - Slavia 4:5
s-27 Již ve 2. minutě šli domácí Marhou do vedení.
s-28 To jim však vydrželo jen dvě minuty, kdy po přihrávce Růžičky Svoboda a o minutu později Jelínek strhl vedení na stranu Slavie.
s-29 Vstup do druhé třetiny vyšel znovu lépe jihlavským, když ve 23. minutě vyrovnal střelou z dálky Kuchyňa.
s-30 Ve 32. minutě přidal další branku Jihlavy Prokůpek, Slavia však odpověděla po nájezdu Růžičky.
s-31 Před koncem třetiny strhl vedení na stranu hostů Antoš.
s-32 Snaha o zisk alespoň bodu se vojákům vyplatila v 54. minutě, kdy Vlk vyrovnal.
s-33 Šťastnější byli nakonec slávisté, když v poslední minutě dal branku Jakovenko.
s-34 Plzeň - Kladno 1:4
s-35 Domácí hráli v úvodu několik přesilových her, ale mnoho šancí si vytvořit nedokázali.
s-36 Toho využil kladenský Gunda a po samostatné akci otevřel skóre.
s-37 Ve druhé třetině se začalo hrát s větším nasazením, ale branka nepadla.
s-38 I ve třetí třetině se šance střídaly na obou stranách, skórovali však opět Kladenští po střele Čermáka - 0:2.
s-39 Kladenský Burgr potom o chvíli později definitivně zlomil odpor domácích.
s-40 Zlín - Vsetín 1:5
s-41 První branka zápasu padla ve 25. minutě, kdy nikým neobsazený Sršeň nedal Kamešovi šanci.
s-42 Po klasické akci nedáš - dostaneš, kdy zlínský Kotásek neproměnil vyloženou příležitost, přidali Dadáci druhou branku.
s-43 Útočník Smeták vymetl Kamešovi pravý roh.
s-44 Úvod třetí třetiny se vydařil opět hostům.
s-45 Ti rozpoutali na zlínském ledě exhibici a třemi brankami v necelých dvou minutách rozhodli utkání.