Text typepub

Select a sentence

s-1 Dvě minuty základem k vítězství
s-2 Zlín (bra, tob) -
s-3 Velmi dobrý hokej a vítězství 5:3 české reprezentace nad Ruskem vidělo zhruba 3000 diváků v zahajovacím utkání turnaje Pragobanka Cup '94 ve Zlíně.
s-4 Ve druhém včerejším střetnutí porazilo Švédsko podle očekávání Slovensko 6:2.
s-5 Dnes je na programu utkání Rusko - Švédsko ( 16.30 h).
s-6 ČR - Rusko 5:3
s-7 Zápas pro nás nezačal šťastně.
s-8 Přesně po 60 sekundách hry byl vyloučen Bělohlav a soupeř šel do vedení, když Syrcovovu střelu od modré tečoval do vlastní sítě Kruliš.
s-9 Náš čas přišel v polovině první třetiny poté, co jsme přežili 49 sekund oslabení 3 na 5 (vyloučeni Nedoma, Jelínek).
s-10 Během necelých dvou minut vedl Bukačův tým 3:1.
s-11 Poté, co se nejdříve skvěle zorientoval před Ivanikovovou brankou Kastner, demonstroval pověstnou českou chytrost obránce Měsíček: stál na modré a věděl, že přes bránící hradbu spoluhráčům puk do ohně nepřihraje, a tak ho tam poslal buzarem o zadní mantinel.
s-12 Zcela volný Bělohlav ho pak s přehledem dorazil do sítě.
s-13 Za dalších deset sekund proměnil Smeták sólo a vzápětí ještě Geffert nastřelil tyč.
s-14 Tribuny bouřily nadšením.
s-15 Radost jim trochu pokazil Krasotkin, který v 16. minutě při nájezdu 2 na 1 volil místo přihrávky střelu a z poměrně těžkého úhlu našel Turka nepřipraveného.
s-16 Od chvíle byl však náš gólman oporou a bravurně čelil narůstajícímu tlaku Rusů.
s-17 Proti Cyplakovově střele při přesilovce byl ovšem bezmocný.
s-18 Ve chvíli, kdy se zdálo, že soupeř zvrátí vývoj zápasu ve svůj prospěch, převzal na chvíli opuštěný puk na útočné modré čáře kapitán Jelínek a dovezl ho za Ivanikovova záda.
s-19 V těchto chvílích nechal úzkostlivý rozhodčí Lichtnecker na chvíli odpočívat svou píšťalku a hrál se opět velmi dobrý hokej s krásnými kombinačními akcemi i potřebnou dávkou nasazení a tvrdosti na obou stranách.
s-20 Do doby vylučoval tak často, že například Libor Procházka odešel na trestnou lavici raději dobrovolně.
s-21 Při souboji u hrazení zasáhl místo Vorobjeva jen dvířka a vřítil se k nohám Měsíčka, který si právě odpykával desetiminutový trest.
s-22 Spolupráce obou Procházků, kteří vypracovali ideální střeleckou příležitost pro Pateru, nám ve 45. minutě zajistila dvoubrankové vedení.
s-23 To jsme mohli ještě pojistit při pětiminutové přesilovce (Jachanov ostře zakročil proti Smetákovi), ale při rovnocenném počtu hráčů jsme mnohdy během zápasu měli i větší tlak.
s-24 Nejlepší hráči: Patera - Krasotkin.
s-25 Luděk Bukač, trenér ČR: Bylo to kvalitativně lepší utkání než předchozí proti Německu a Slovensku.
s-26 Řada branek padla po pěkných kombinacích, což mne velice těší, stejně jako to, že se více začínáme prosazovat v útoku.
s-27 Tomáš Jelínek, kapitán ČR: Rozhodčí vylučoval příliš často, připadal jsem si jako na basketbale.
s-28 Boris Michajlov, trenér Ruska: Náš tým se letos poprvé sešel v pondělí, za sebou pouze dva tréninky, což na naší hře muselo být znát.
s-29 Dělali jsme spoustu hrubých chyb v obraně a soupeř to náležitě potrestal.
s-30 Švédsko - Slovensko 6:2
s-31 Večerní zápas nedosahoval úrovně odpoledního.
s-32 Slováci udělali hned v 5. minutě chybu v obraně, kterou potrestal Molin.
s-33 Největším nedostatkem slovenského celku byla nedůraznost, a tak Švédům stačil k vítězství jen poloviční výkon.