ProjectPDT
Genrecollection

Select a sentence

s-1 Blšany protestují proti výkonu rozhodčího
s-2 Bez bodové ztráty a dokonce i s nulou v kolonce inkasovaných gólů je po 3. kole druhé fotbalové ligy jediný tým z osmnáctičlenného pole - Uherské Hradiště.
s-3 Naopak na druhém pólu tabulky zůstává osamocený Bohumín, který ještě nebodoval.
s-4 A právě tyto týmy se v sobotu utkaly.
s-5 Popravdě řečeno, z Bohumína jsem měl strach, přiznal po zápase trenér slováckého týmu Antonín Juran.
s-6 Obavy asi nebyly namístě, vždyť Uherské Hradiště přesvědčivě zvítězilo 4:0.
s-7 Je jen otázkou času, kdy se Bohumínu začne dařit.
s-8 Mužstvo se přes léto hodně posílilo (před zápasem v U. Hradišti přišel i ligou protřelý Janšta - pozn. red.) a to se musí časem projevit, slibuje Juran lepší budoucnost svému víkendovému soupeři.
s-9 Hamsa opět postrachem
s-10 Exligové Vítkovice, které po sloučení hrají v Karviné, potvrdily výhrou 2:0 nad Uherským Brodem, že budou patřit k nejvážnějším kandidátům na postup.
s-11 potřetí splnily dvoubrankovou normu na zápas a mají za šest gólů sedm bodů, což je řadí na druhé místo v tabulce.
s-12 Vyšel nám začátek utkání, vždyť jsme vedli ve třetí minutě.
s-13 Perfektní byli diváci (rekordních 4500 - pozn. red.) a konečně se zlepšil i terén, liboval si trenér celku Karviná/Vítkovice Lubomír Vašek.
s-14 Zato jeho jmenovec na uherskobrodské lavičce Lubomír Bláha suše konstatoval: Domácí vyhráli zaslouženě, ale umožnili jsme jim to chybami v prvním poločase.
s-15 Na třetí příčku se vyhoupl LeRK Brno po kanonádě 5:1 proti Brandýsu.
s-16 Jihomoravané naznačili, kdo bude jejich nejúdernější silou - kanonýr Hamsa, posila z Drnovic, se totiž blýskl hattrickem.
s-17 Bartlův vršovický dloubák
s-18 Ani Opava po propadáku předminulý týden na Xaverově tentokrát nezaváhala (4:0 nad Turnovem), ačkoliv měla před výkopem starosti se sestavením obrany - Orel zůstal po dlouhodobém zranění oka na lavičce a Hadaščok s Onuferem byli v trestu za vyloučení v Horních Počernicích.
s-19 Slezané měli trvalou herní převahu a vyjádřili ji čtyřmi góly.
s-20 Dva z nich dal dlouhán Bartl, efektní byla jeho penalta ala vršovický dloubák.
s-21 S malou křivdou odjížděli z Ústí třinečtí fotbalisté, kteří zde podlehli 1:2.
s-22 Prvnímu gólu domácích předcházel Procházkův faul na brankáře Jusku, vysvětlil třinecký trenér Vlastimil Palička.
s-23 Pravdou je, že Juska si celý zápas držel naražená žebra.
s-24 Přesto je výhra domácích zasloužená.
s-25 Škoda, že tontokrát nebyl ve své kůži kanonýr Procházka, jinak mohlo být vítězství výraznější, poznamenal ústecký trenér Jaroslav Dočkal.
s-26 Procházka šel třikrát sám na brankáře Jusku, ale ani jednou neproměnil.
s-27 Ještě více se cítily poškozeny Blšany po remíze 1:1 s Příbramí.
s-28 Domácí trenér František Cipro byl za protesty vyloučen v 52. minutě utkání z lavičky.
s-29 Podle manažera domácích Zdeňka Kováře byl však výkon rozhodčího Havlíčka tragédií a posílají na něho stížnost do komise rozhodčích.
s-30 Příbrami prý odpustil dvě penalty, několik žlutých karet a zápas zkrátil o minutu.
s-31 Kladno ve stínu kontumace Dramatický byl duel Kladna ( s posilou Mlejnkem na lavičce) s Teplicemi, v němž štěstí nakonec přálo domácím (2:1).
s-32 Měli jsme více brankových příležitostí, ale díky nepřesnosti jsme proměnili jen jedinou.
s-33 Zasloužili jsme si minimálně bod, konstatovala teplická trenérská dvojice Karel Vytisk, Přemysl Bičovský.
s-34 S tím souhlasil také kladenský trenér Jan Poštulka, který dodal: Na výkonu mužstva se podepsalo páteční rozhodnutí disciplinární komise, která nám odebrala tři body za neoprávněný start Petra Svobody v utkání s Turnovem.
s-35 Svoboda měl v tomto utkání zákaz startu kvůli žlutým kartám, ale na radu vedoucího mužstva Miroslava Bubeníka si trest odseděl v předcházejícím utkání Českomoravského poháru a nastoupil proti Turnovu.
s-36 Jenže podle regulí to lze udělat jen v případě vyloučení.
s-37 Kladenský mecenáš Martin Michal ihned zareagoval: Pan Bubeník byl odvolán z funkce vedoucího mužstva a bude se starat o rekonstrukci stadionu, na niž se chystáme.
s-38 Po dvou porážkách ve Frýdku-Místku a v Příbrami konečně zabral Havířov, ačkoliv premiéru na vlastném hřišti nezačal dobře.
s-39 Pardubice se totiž ujaly vedení Plockovou bombou ve 26. minutě, ale domácí otočili skóre třemi góly v rozpětí dvaceti minut na přelomu prvního a druhého poločasu.
s-40 Po loňské porážce 0:3 v Pardubicích a domácí remíze 1:1 mi před zápasem běhal mráz po zádech, abychom znovu nezklamali.
s-41 Konečně jsme ale začali proměňovat šance, radoval se havířovský trenér, zato pardubický Pravoslav Chalupa odjížděl zklamán: Podržel nás brankář Schejbal, ale všechno se lámalo ve 34. minutě, kdy obrana neuhlídala Krajčoviče.
s-42 Vzápětí stejný hráč 'zařídil' po faulu Fišera penaltu a bylo rozhodnuto.
s-43 Xaverov se o lepší výsledek ve Frýdku-Místku připravil chybami v obraně.
s-44 Výhra 2:1 je před středečním derby v Opavě moc důležitá pro posílení sebevědomí, řekl trenér valcířů Petr Žemlík.