Genresport

Select a sentence

s-1 A Brňan Wagner se divil...
s-2 Ostrava (sn) -
s-3 Páteční televizní předehrávka 4. kola první fotbalové ligy Baník Ostrava - Boby Brno byla předznamenána celodenním deštěm, což se promítlo na slaboučké návštěvě, kterou Bazaly na mistrovském utkání dlouho nepamatují.
s-4 Uváděný počet 1500 diváků nakonec pořadatelé dodatečně opravili.
s-5 Na moravské derby někdejším mistrů federální ligy přišlo pouhých 1287 diváků.
s-6 Asi měli pravdu ti, co dali přednost televiznímu přenosu, protože z opakovaných záběrů alespoň viděli chyby domácí obrany v čele s brankářem Sedlákem vedoucí k brněnským gólům, ale také dva fotbalové záchvěvy Baníku.
s-7 Ten mezi 10. a 20. minutou vedl k otočení skóre z 0:1 na 2:1 a druhý po střídání příliš defenzivního Hyravého Čížkem a přeskupení domácí zálohy v prvních dvaceti minutách 1. poločasu.
s-8 Na branku Přibyla se snesla doslova kanonáda, a to nejen zásluhou toho, že Slončík začal své spoluhráče hnát na zteč.
s-9 Když však Slončík pro křeče ze hry odstoupil, vrátilo se všechno do starých kolejí.
s-10 Zákonitě přišel trest, když třetí vážný střelecký pokus kanonýra Marošiho nadzvedl Ondráček a bylo vyrovnáno.
s-11 V této době hráli Brňané více než hodinu bez vyloučeného Wagnera.
s-12 Ten při svém 59. ligovém startu v nejvyšší soutěži (během tří prvoligových sezon dal 20 ligových gólů) byl vyloučen.
s-13 po minutě hry viděl první žlutou kartu za předčasné vyběhnutí ze zdi a o osmnáct minut později při souboji s domácím stoperem Galáskem přefilmoval faul a nepřímo žadonil o pokutový kop.
s-14 Rozhodčí Berbr se však nenechal ovlivnit a ukázal mu druhou žlutou kartu a zároveň i červenou.
s-15 Brněnský Wagner se divil, ale neměl proč.