CQL Query: query builder | visualize | options

Tags:

context pamatuju . Jednou řezníkovi selhala flintička a trefil prase bokem . Potom se mu
context Tou jsme procházeli a pak to trefilo ve Štrbě . A pořád se
context Naházíme to tam všechno , něco určitě trefíme . " Házely jsme , dokud tam
context hokejku a plzeňský obránce Ruprecht v pohodě trefil odkrytou branku. Na 2:0
context o osm minut později, ale Geffert trefil jen tyčku Hudáčkovy branky. Gól
context prý nebyl tělocvik jeho silná stránka, trefil ve školní tělocvičně míčem basketbalový koš
context stavu domácí útočili, ale smolař Studeník netrefil ani odkrytou branku. | Rozhodčí: Amler
context ideální možnost na zvýšení náskoku, ale netrefil opuštěnou bránu. | V 62. min
context po centru před sebou jen gólmana. Trefil jeho rukavice. | Zato nástup do
context odzbrojil Hrbek. V 57. minutě trefil Jihočech Jindráček břevno. To bylo na
context ale na soupeře to bylo málo. Trefili jsme dvakrát břevno, jsme další
context čtvrthodinku kuriozně zakončili hosté - střílený centr trefil hlavu Vaďury - 0:1.
context minutě domácí. Po přesném Jarolímově centru netrefil odkrytou branku hlavou Tymich. O
context narazil s Hromádkem a z patnácti metrů trefil dobře postaveného Šimůrku. Domácí se prosadili
context pálkař narozený ve Skotsku. "Thomson netrefil," vypráví pan Engelken.