Select a sentence

s-1 Reichel zkazil Moogovi radost
s-2 V NHL přihrával dvakrát Beránek, jednou Hamrlík
s-3 New York -
s-4 Třikrát z osmi pondělních zápasů zámořské NHL pojistily své vítězství hostující celky při power play.
s-5 MacLean tím dal pečeť na dva body New Jersey ve Washingtonu, Larmer z New York Rangers v Tampě a stejně tak Ciccarelli z Detroitu v Torontu.
s-6 Brankář New Jersey Martin Brodeur zlikvidoval 27 střel domácích hráčů Washingtonu a počtvrté ve své kariéře udržel v utkání čisté konto.
s-7 Popáté se tento kousek povedl Curtisi Josephovi ze St. Louis při vítězství svého celku 4:0 nad Edmontonem.
s-8 Obhájce Stanleyova poháru New York Rangers zvítězil na Floridě nad Tampou 3:1 a na jedinou branku domácích, kterou vstřelil Tucker, přihrával Roman Hamrlík.
s-9 V Montrealu rozhodlo prodloužení.
s-10 Domácí vyhráli první třetinu s Islanders 2:0, hosté však zásluhou Turgeona a Pilona vyrovnali.
s-11 Branku, znamenající dva body, vsítil ve druhé minutě prodloužení nováček Donald Brashear a byla jeho první v letošní sezóně.
s-12 Již po 306. stál v brance vítězů brankář Dallasu Andy Moog a posunul se tím v tomto dlouhodobém hodnocení v NHL na osmé místo.
s-13 Jeho celek zvítězil v Calgary 2:1 a Moog byl i blízko k udržení čistého konta.
s-14 Radost mu překazil 43 sekund před závěrečnou sirénou Robert Reichel, který vstřelil svou čtvrtou branku sezóny.
s-15 Na branky nejbohatší souboj viděli diváci ve Vancouveru, kde poslední celek Pacifické divize Los Angeles podlehl 2:8.
s-16 Jedním ze strůjců vítězství domácích byl Jeff Brown, který se sice do střelecké listiny nezapsal, ale na pět branek přihrával, dvě asistence zaznamenal i Josef Beránek.